Scolari po triuškinančios pergalės džiaugsmu netryško © Eurofootball.lt
Po iš šalies žiūrint įspūdingos pergalės pirmose UEFA Čempionų lygos rungtynėse Londono "%c00042" strategas Luizas Felipe Scolari nebuvo sužavėtas savo komandos žaidimu.

Anglijos vicečempionai savo aikštėje 4-0 sutriuškino "Bordeaux" iš Prancūzijos, bet specialistas iš Brazilijos pirmuosius tris taškus vertino kritiškai.

"Antrajame kėlinyje padarėme daug klaidų,- sakė Scolari. - Nepakankamai kontroliavome rungtynių eigą, leidome varžovams per ilgai kontroliuoti kamuolį. Labai gerai tikrai nežaidėme.

"Kuomet po pirmojo kėlinio pirmauji 2-0, svarbu palaikyti kamuolį ir visiškai perimti mačo kontrolę, o ne žūtbūt laimėti 5-0."

Scolari, kuriam tai buvo debiutas Čempionų lygos turnyre, kone visų rungtynių metu aktyviai vadovavo savo vienuolikei bei traukė kamerų dėmesį emocinga gestikuliacija.

"Bandėme atakuoti neturėdami kamuolio,- pridūrė treneris. - Bet, aišku, svarbiausia rezultatas.

"Labai svarbu sezoną pradėti pergale, nes nežinai, kaip viskas klostysis toliau. Geriausias to pavyzdys - "Cluj" pergalė prieš "Roma" ekipą."