Seitaridis į "Valencia"? © Eurofootball.lt
Raimondo Žutauto bendraklubis Atėnų "%c00133" ekipoje graikas Giorgiosas Seitaridisas (%p02501) kitamet tikriausiai atstovaus Ispanijos čempionate antrą vietą užimančiai "%c00004".

Dešiniojo gynėjo pozicijoje žaidžiantis 22-ių metų Seitaridisas, pasak Graikijos dienraščio "TA NEA", su Ispanijos klubu pasirašė ketinimų sutartį. Kaip teigia tas pats dienraštis, "Panathinaikos" negalėjo atsispirti 3 milijonų eurų (apie 10 milijonų litų) pasiūlymui už žaidėją, kurio kontraktas baigsis 2005 metų vasarą.

Pats žaidėjas, pasak dienraščio, per trejus metus turėtų uždirbti 2,4 milijonų eurų (apie 8,3 milijonus litų).

Daugumai lietuvos fanų nežinomas Seitaridisas yra garsios Graikijoje futbolininkų giminės atstovas: jo tėvas, dėdė ir senelis buvo garsūs Graikijos futbolininkai. Profesionalo karjerą 1981 metais gimęs žaidėjas pradėjo "PAS Giannina" klube, tačiau jame sužaidė tik 8 rungtynes ir 2001 metų sausį, būdamas 19-os, sulaukė pasiūlymo iš Graikijos superklubo "Panathinaikos". Debiutinis sezonas jam buvo labai sėkmingas - tų metų kovą vykusiose Čempionų lygos rungtynėse, jaunasis graikas įmušė puikų įvartį į "%c00040" vartus. Tą sezoną jis buvo viena pagrindinių figūrų, atvedusių komandą į Čempionų lygos ketvirtfinalį.

Šis žaidėjas atstovavo savo šalies olimpinei (iki 21) rinktinei 2002 metų Europos jaunimo čempionate Šveicarijoje bei atstovavo šalies pagrindinei rinktinei 2004 metų Europos čempionato atrankos rungtynėse.

Praėjusią vasarą "Panathinaikos" atmetė "Werder", "Monaco" ir "Valencia" pasiūlymus, o šį sezoną jis buvo siejamas su "Barcelona" ir "Newcastle" klubais.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė