Sekmadienį vakare Ispanijos pirmenybės pasiekė finišo tiesiąją (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos paskutinės penkios 2015-16 metų sezono rungtynės.

Po 38-ojo turo paaiškėjo, kad keturių klubų Madridas stipriausiame šalies divizione nebeturės: dvi sostinės komandos - "Rayo Vallecano" ir "Getafe" - krenta į žemesnį divizioną.

"Sporting Gijon" rezultatu 2-0 nugalėjo "Villarreal" ir liko 17-oje vietoje, kuri garantavo tolimesnę vietą "Primera" čempionate. "Rayo Vallecano" taip pat nugalėjo savo varžovus, tačiau jiems iki sėkmės pritrūko vieno taško.

Paskutines rungtynes Ispanijoje sužaidė ir Giedriaus Arlauskio klubas Barselonos "Espanyol". Katalonai rezultatu 4-2 nugalėjo "Eibar", tačiau vartininkas iš Lietuvos susitikimą stebėjo nuo atsarginių suolo.

Paskutinės rungtynės baigėsi "Malaga" pergale rezultatu 4-1 prieš "Las Palmas". Su 48 taškais Andalūzijos komanda turnyrinėje lentelėje liko aštuntoje vietoje.

Iš antros pagal pajėgumą Ispanijos futbolo lygos kelialapio į "Primera" kol kas dar neturi užsitikrinusi nei viena komanda

"Malaga" 4 - 1 "Las Palmas"
26' [0 - 1] D. Cop
31' [1 - 1] W. Jose
45' [2 - 1] Charles (11 m. baudinys)
84' [3 - 1] C. Atsu
86' [4 - 1] Charles

"Espanyol" 4 - 2 "Eibar"
13' [1 - 0] G. Moreno
32' [2 - 0] M. Asensio
57' [2 - 1] B. Baston (11 m. baudinys)
66' [3 - 1] M. Asensio
76' [4 - 1] G. Moreno

"Real Betis" 2 - 1 "Getafe"
56' [1 - 0] G. Pezzella
73' [2 - 0] R. Castro (11 m. baudinys)
84' [2 - 1] A. Medran
75' E. Buendia ("Getafe") pašalintas iš aikštės

"Rayo" 3 - 1 "Levante"
12' [1 - 0] P. Hernandez
23' [2 - 0] Jozabed
60' [2 - 1] Verza (11 m. baudinys)
73' [3 - 1] Miku

"Sporting Gijon" 2 - 0 "Villarreal"
8' [1 - 0] J. Menendez
79' [2 - 0] S. Alvarez