Šiandien, sekmadienį, paskutines apšilimo rungtynes prieš Euro-2004 finalinį turnyrą žaidžia penkios nacionalinės rinktinės. Čempionato staigmena Latvijos komanda nesugebėjo namuose palaužti Azerbaidžano vienuolikės, Šveicarija paskutinę minutę nugalėjo Lichtenšteiną, Čekija nesunkiai įveikė Estiją, o Vokietija netikėtai suklupo prieš Vengriją.

Latvija - Azerbaidžanas 2 - 2
53' Maris Verpakovskis [1 - 0]
56' Emin Guliyev [1 - 1]
74' Gurban Gurbanov 11m. [1 - 2]
83' Mihails Zemlinskis 11m. [2 - 2]

Pirmasis kėlinys buvo be didesnių įvykių ir pora progų susikūrė tik svečiai. Antrąjį kėlinį latviai pradėjo agresyviai ir Verpakovskis griūdamas galva išvedė savo komandą į priekį. Bet netrukus, po trijų minučių, Gulijevas iš 25 metrų pasiuntė kamuolį į kairijį vartų kampą išlygindamas rezultatą. 75 minutę Ponomarevą baudos aikštelėje pargriovė Stepanovas, o 11m baudinį realizavo Gurbanovas. Bet šeimininkai išvengė pralaimėjimo likus septynioms minutėms atsakę tuo pačiu 11m baudiniu.

Šveicarija - Lichtenšteinas 1 - 0
90' Daniel Gygax

Šveicarai vos išvengė lygiųjų su pusiau profesionalia Lichtenšteino komanda. Pastarieji visas rungtynes puikiai gynėsi nuo šeimininkų išpuolių, ir atrodė, kad jiems pavyks išlaikyti lygiąsias, ypač po to kai Šveicarijos treneris antrajame kėlinyje išleido atsarginių žaidėjų. Tačiau jau per pridėtą laiką pergalingą įvartį įmušė saugas Danielis Gygaxas.

Čekija - Estija 2 - 0
6', 22' %p02003

Būsima "mirtininkų" D grupės dalyvė Čekija iškovojo antrą pergalę iš eilės. Šį kartą jie nugalėjo Estijos komandą dviejų įvarčių skirtumu, nors ta persvara galėjo būti ir dvigubai didesnė. Čekiją į priekį išvedė Milanas Barosas - šeštą minutę jis gavo Rosickio perdavimą, apsivarė vartininką ir pasiuntė kamuolį į vartus. 22 minutę Rosickis pataikė į skersinį, ir Barosas pirmasis prišokęs prie kamuolio įmušė savo antrąjį įvartį. Svečiai toliau gynėsi visomis pajėgomis, taigi čekai dominavo aikštėje. Į virpstą pataikė Nedvedas, Poborskis, o antrajame kėlinyje ir Vachousekas.

Vokietija - Vengrija 0 - 2
7', 31' Sandor Torghelle

Pasaulio vicečempionė Vokietija patyrė dar vieną netikėtą nesėkmę, kuri buvo antroji per pastaruosius keturis mačus. Šį kartą vokiečiai nusileido Vengrijai. Jau septintą minutę įmušė Torghelle, įšokęs į baudos aikštelę ir nuginklavęs Oliverį Kahną. Tada šeimininkai užspaudė, bet buvo pagauti kontratakoje - vėl pasižymėjo Sorghelle. Antroje rungtynių pusėje Vokietijai nepavyko išnaudoti savo progų ir įmušti puikiai žaidusiam vengrų vartų sargui Giborui Kiraly.

Prancūzija - Ukraina 1 - 0
89' Zinedine Zidane
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos