"Senąją Senjorą" į finalą atvedęs A.Morata savo įvarčiu nesidžiaugė

Internautai šaipėsi iš Madrido „Real“: „Išleista tiek pinigų žaidėjams iš užsienio, o tau įmuša pačių užaugintas talentas.“ „Karališkajame“ klube augęs puolėjas Alvaro Morata sugrįžęs į „Santiago Bernabeu“ savo buvusiai komandai buvo negailestingas.

Prasidėjus antrajam kėliniui 22 metų ispanas pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus, o rezultatas tapo lygus 1:1. Pirmąsias rungtynes savo aikštėje „Juventus“ laimėjo 2:1, todėl lygiosios Madride italams garantavo vietą finale.

Kai komandos draugai šėlo aikštėje, A.Morata įvartį sutiko santūriai ir nedžiūgavo. Futbolininkas „Real“ komandoje pradėjo profesionalo karjerą. Į Italiją jis persikėlė pernai.

„Įmušus įvartį buvo labai daug emocijų, tačiau jos buvo prieštaringos. Buvo pakankamai sunku nesidžiaugti įvarčiu. Keistas jausmas. Tačiau taip pat reaguočiau dar tūkstantį kartų.

Sunku žaisti prieš „Real“. Dėkoju sirgaliams, kurie visada mane palaikė“, – sakė jis.

„Juventus“ birželio 6 dieną Berlyne vyksiančiame Čempionų lygos finale žais su „Barcelona“.

„Sunkiai kovėmės, kad patektume į finalą, tačiau čia viskas nesibaigia. Dabar norime laimėti trofėjų ir įsirašyti į istoriją.

Rungtynės su „Barcelona“ bus kitokios, tai puiki komanda. Tačiau turime nesiliauti svajoti. Kai viską lemia vienerios rungtynės – jie nėra favoritai. Mes taip pat esame puiki komanda“, – kalbėjo A.Morata.

lrytas.lt