Sensacija: A lygos debiutantai parbloškė „Žalgirį“ © E. Žaldario nuotr.

Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ klubas pateikė vieną didžiausių šio sezono staigmenų „Optibet A lygoje“ – Andriaus Skerlos auklėtiniai savo aikštėje 2:1 (1:0) nugalėjo čempionų titulą ginantį Vilniaus „Žalgirį“.

Šia pergale kauniečiai revanšavosi sostinės klubui už nesėkmę pirmo rato susitikime – tada „Žalgiris“ namuose taip pat iškovojo pergalę 2:0.

Šiame susitikime „Žalgiris“ ant atsarginių suolo nuo rungtynių pradžių paliko įprastai startinėje sudėtyje rungtyniaujančius Hugo Videmontą ir Ogenyi Onazi, tačiau abu jie aikštėje pasirodė po pertraukos.

Šeštadienį Kaune svečiai nuo pat pradžių pabandė perimti iniciatyvą į savo rankas, tačiau jų atakose trūko aštrumo, taip pat sėkmingai žaidė ir šeimininkų gynybos linija bei vartininkas.

Atlaikę pirmą atakų bangą „Hegelmann Litauen“ sulaukė savo šanso ir išsiveržė į priekį – nesužaidus nė 10 minučių Nauris Petkevičius pabėgo nuo varžovų gynėjų ir smūgiu į tolimą vartų kampą išvedė savo komandą į priekį.

Vėliau Vilniaus komanda ir toliau ilgiau buvo su kamuoliu, tačiau ryškesnių progų jiems susikurti nepavyko.

Tuo tarpu po pertraukos „Hegelmann Litauen“ varžovams suteikė antrą ir, kaip paaiškėjo, pergalingą smūgį, kai po gražios kelių perdavimų kombinacijos kamuolį į Edvino Gertmono vartus pasiuntė Yukiyoshi Karashima„ kuriam tai buvo pirmasis įvartis žaidžiant Lietuvoje.

Vėliau šeimininkai ir toliau leido varžovams ilgiau būti su kamuoliu, tačiau patikimai gynėsi ir rimtesnių šansų vilniečiams nesuteikė.

Paskutinę pagrindinio laiko minutę deficitą iki minimumo sumažino tiksliu smūgiu pasižymėjęs Tomislavas Kišas, tačiau tai buvo viskas, ką „Žalgiriui“ pavyko nuveikti.