Septynių įvarčių dramoje - dramatiškas "Twente" laimėjimas © Eurofootball.lt
Penktadienį ir šeštadienį buvo sužaisti keturi Olandijos „Eredivisie“ čempionato 6-ojo turo susitikimai. Penktadienį pergalę šventė autsaideris „NEC“, kuris 2-0 nugalėjo „Heracles“, o šeštadienį naujokas „Excelsior“ Roterdamo miesto derbyje nugalėjo „Sparta“, „Twente“ septynių įvarčių trileryje įveikė Walwjiko „RKC“, o namuose žaidęs „Willem“ minimaliu rezultatu nusileido „Roda“ ekipai iš Kerkrado miesto.

Penktadienį įvyko vienintelės Olandijos čempionato 6-ojo turo varžybos. Jose lygoje paskutiniąją vietą užimantis „NEC“ susitiko su „Heracles“. Antrą pralaimėjimą iš eilės patyrė svečių klubas iš Almelo, kuris šį kartą nusileido „NEC“ klubui rezultatu 2-0, ir taip padėjo jai iškovoti pirmąją pergalę šiose pirmenybėse.

„NEC“ herojumi tapo du įvarčius įmušęs Saidas Boutaharas, kai 11-ąją mačo minutę išvedė savo ekipą į priekį, o iki rungtynių pabaigos likus žasiti vos 16 minučių jis padvigubino savo komandos pranašumą ir padėjo iškovoti pirmąją pergalę.

Šeštadienį vykusiame mače aikštės šeimininkai iš Tilburgo „Willem“ futbolininkai priėmė svečius iš Kerkradės – „Roda“. Penktoje vietoje esantis „Roda“ klubas vakar dar kartelį įrodė savo gerą demonstruojančią formą ir nugalėjo svečių arenoje rezultatu 1-0. 63-iąją varžybų minutę pergalingą įvartį įmušė Adilas Ramzi.

Dar vienose rungtynėse, Roterdamo miesto derbyje ginklus surėmė čempionato atradimas „Excelsior“ ir „Sparta“. Fantastiškai atrodantis „Excelsior“ iškovojo jau trečiąją pergalę ir pakilo į penktąją turnyrinės lentelės vietą.

36-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis, kurį į savo sąskaitą įsirašė Jarda Simras. Antrojo įvarčio prireikė laukti gana ilgokai: 75-ąją minutę šeimininkų rezultatą padvigubino Sebastianas Steuras, o 81-ąją minutę „Sparta“ planus išplėšti bent lygiąsias sužlugdė Danielis Guijo-Velasco. Tiesa, svečiai likus žaisti penkioms minutėms paguodos įvartį įmušė Haris Medunjaninas, bet jiems tai nekėlė jokio džiaugsmo, kadangi ekipa po šio pralaimėjimo nusirito į priešpaskutinę lentelės vietą.

Daugiausia įdomumo kėlusios varžybos įvyko Enschede, kur vietos „Twente“ septynių įvarčių trileryje palaužė Waalwijko „RKC“ pasipriešinimą. Svečiai buvo įsiveržę į priekį, kai 17-ąją minutę pasižymėjo Timas Janssenas, o po septynių minučių persvarą padidino Piusas Ikedia. Pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą sušvelnino Orlando Engelaaras.

Antrojo kėlinio antroje pusėje „RKC“ žaidėjas T.Janssenas įmušė trečiąjį ekipos įvartį ir atrodė, kad šeimininkai turės palikti aikštę nuleistomis galvomis. Be tai dar kartelį įrodė, kad reikia žaisti iki pat teisėjo finalinio švilpuko.

70-ąją minutę „Twente“ sumažino „RKC“ pranašumą iki minimumo, kai pasižymėjo Sharbelis Touma. Dar po trijų minučių rezultatas tapo lygus 3-3, kai kamuolį į „RKC“ vartų tinklą pasiuntė Blaise`as N‘Kufo. Paskutinėmis minutėmis vis dėlto šeimininkai šiame mače sugebėjo išplėšti tris taškus, kai įvartį įmušė Kennedy Bakircioglu.

Penktadienio ir šeštadienio Olandijos „Eredivisie“ čempionato varžybų statistika:

„NEC“ 2 – 0 „Heracles“

11‘ [1 – 0] Said Boutahar
74‘ [2 – 0] Said Boutahar

„Willem“ 0 – 1 „Roda“

63‘ [0 – 1] Adil Ramzi

„Excelsior“ 3 – 1 „Sparta“

36‘ [1 – 0] Jarda Simor
75‘ [2 – 0] Sebastian Steur