Serbai savo pranašumo neįrodė: "Sūduva" ČL atranką pradėjo nulinėmis lygiosiomis

Antradienį vakare Marijampolės "ARVI" stadione buvo sužaistos pirmosios UEFA Čempionų lygos I-ojo atrankos etapo rungtynes.

Marijampolės "Sūduvos" futbolininkai antrus metus iš eilės susitiko su Belgrado "Crvena zvezda". Į atlapus nuo pat rungtynių pradžios kibę Lietuvos čempionai privertė rimtai paprakaituoti varžovus – susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Rungtynės prasidėjo nuo žvalgybos – abi komandos nesiėmė per daug ryžtingų veiksmų ir žaidė gana apylygį futbolą. Kiek pavojingesnes atakas rezgė varžovai iš Serbijos, tačiau visą pavojų prie savo vartų sulaikė Ivanas Kardumas.

Pirmasis kėlinys taip ir praėjo be didesnių vienos ir kitos komandos bandymų. Gerokai kitoks žaidimas buvo antrajame kėlinyje, kuriame paaštrėjo atakos bei tarpusavio kova.

"Sūduva" nuo antrojo kėlinio vidurio kiek netikėtai perėmė iniciatyvą ir privertė varžovus rimtai padirbėti gynyboje. Itin arti įvarčio buvo Semiras Kerla, tačiau šiam iki tikslaus smūgio pritrūko vos kelių centimetrų.

Rungtynių pabaigoje "Sūduva" ir toliau tęsė savo pavojingas atakas prie "Crvena zvezda" vartų, bet "sužvejoti" įvarčio taip ir nepavyko.

Atsakomosios rungtynės liepos 16 dieną kelsis į Belgradą. Praėjusiais metais varžovų tvirtovėje Marijampolės ekipa pralaimėjo rezultatu 0:3.

"Sūduva" 0 - 0 "Crvena zvezda"

Startinės sudėtys:

"Sūduva": Kardum; Kerla, Jankauskas, Živanovič; Švrljuga, Verbickas, Čadjenovič, Slavickas; Matulevičius; Topčagič, Tadič.

"Crvena zvezda": Borjan, Gobeljić, Babić, Milunović, Rodić, Jovančić, Jovičić, Ben, Marin, Ivanić, Boaći.