Belgrado "Crvena zvezda" vadovai ne tik žodžiais, bet ir darbais stengiasi padėti kraupią traumą patyrusiam Marijampolės "Sūduvos" gynėjui Vaidui Slavickui.
A lygos klubo atstovai pranešė, jog sudėtingą kojos operaciją atlaikusiam lietuviui serbai suorganizavo lėktuvą, kuris žaidėją sekmadienį parskraidins į Kauną.
Priminsime, jog 33-ejų marijampolietis buvo traumuotas Čempionų lygos atrankos mače praėjusį antradienį, kai 60-ąją min. serbas M.Gobeljičius specialiai "įvažiavo" į V.Slavicko koją ir buvo pašalintas iš aikštės.
Vėliau paaiškėjo, jog futbolininkui buvo sulaužyti abu kojos blauzdos kaulai.
M.Gobeljičius ir Belgrado klubo vadovai aplankė žaidėją ligoninėje ir jo atsiprašė.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą