Šiand ien Italijos čempionate bus žaidžiamos visos 28-tojo rungtynės. Įdomiausias susitikimas beabejo bus "Italijos derbiu" vadinama dvikova tarp "Juventus" ir "Inter". Pateikiame trumpus visų rungtynių aprašymus.

"%c00037" - "%c00038"

Šis mačas visada buvo intriguojantis ir aršus. Šį sezoną komandos jau susitiko tris kartus: taurėje abu susitikimai baigėsi vienodais rezultatais 2-2 ir "Juves" pergale po 11m. baudinių, o lygoje "Inter" įveikė savo varžovus 3-1.
Paskutiniu metu komandos turi daug panašumų - jos buvo apimtos nesėkmingų rezultatų serijos, trūko daug traumuotų žaidėjų. Tačiau dabar jos atsitiesia, renka taškus, po truputį gryžta traumuoti žaidėjai. Pergalė šiandien ir vieniems, ir kitiems būtų labai svarbi.
"Interui" negalės padėti vartininkas F.Toldo ir puolėjas A.Recoba, o kapitonui J.Zanetti gali būti duotas poilsis.
"Juvei" trūks Nedvedo, Del Piero, bei Thuramo, taigi treneriui Lippiui teks keisti taktiką.

"%c00084" - "%c00070"

Blogiausia komanda lygoje "Ancona" tęsia savo nesekmių seriją ir ieško pirmos sezono pergalės. "Sampdoria" jau du kartus iš eilės išleido pergalę iš rankų paskutinėmis minutėmis, taigi turės šį kartą pasistengti, jei nori išsaugoti svajones patekti į UEFA taurę.

"%c00069" - "%c00081"

Carlo Mazzone treniruojamas "Bologna" pastaruoju metu žaidžia puikiai ir jau tris savaites iš eilės nugali. Tokia pergalių serija jiems padėjo atitolti nuo turnyrinės lentelės apačios. Praėjusią savaitę "Bologna" po pergalės Romoje atrodo galutinai atitolino "Roma" nuo čempionų titulo. Šį kartą oponentas ne toks galingas, ir treneriui teks keisti savo gynybinę taktiką. "Reggina" praeitą savaitę prieš "Inter" parodė, kad gali žaisti, tačiau nesugebėjo išnaudoti progų ir tai jiems kainavo svarbų tašką.

"%c00068" - "%c00029"

Praėjusį turą "Chievo" pritrūko sekundžių ir jie būtų tapę pirma komanda šiais metais įveikusia "Milan". Tuo tarpu "Parma" sutriuškino "Empoli" ir vis dar gali svajoti apie ketvirtąją vietą, bet jiems reikia laimėti ir šiandien. "Chievo" šį sezoną prastokai žaidžia namie, o jų oponentai jau turi šešias pergales išvykose.

"%c00085" - "%c00083"

16-ą ir 17-ą vietą užimančios komandos susikaus labai svarbiame mače, ir pralaimėjimas vieną komandą praktiškai nustumtų į "Serie-B". "Perugia" paskutinį mėnesį žaidžia tikrai gerai ir toliau tęsia savo lipimą iš dugno, bet "Empoli" žaidėjai tikrai stengsis iki paskutinės minutės. Dvikova turėtų būti labai įtempta, o vienas įvartis gali tapti svarbiausiu sezone.

"%c00019" - "%c00080"

Romos klubas stengsis atkeršyti už triuškinantį pralaimėjimą Sienoje pirmajame šių komandų susitikime. Tas rungtynes "Lazio" žaidėjai vadina prasčiausiomis sezone, ir šiandien jiems neturėtų trūkti motyvacijos įrodyti lygos vidutiniokams kas yra stipresni. "Siena" puolėjas Enrico Chiesa žaidžia prieš savo buvusį klubą, ir taip pat turės ką įrodyti.

"%c00061" - "%c00028"

"Lecce" treneris Rossi užtikrintas, kad jo komanda gali atimti taškus iš "Roma" klubo. Tačiau jam trūks komandos lyderio Chevantono, kuris įmušė pirmąjame komandų susitikime Romoje. "Romą" pastaruoju metu užplūdo kitokios problemos. Nuspręsta už jų fanų elgesį neleisti žaisti dvejų rungtynių namie, o suspenduotas Romos derbis atidėtas dar vėlesniam laikui. Tiesa finansų srityje klubas turi geresnių naujienų, nes jam padėti pasiryžęs bankas "Capitalia". Tokiu pasikeitimu buvo labai patenkintas "Romos" kapitonas Francesco Totti, kuris tikisi, kad jo komanda ateityje liks pajėgi.

"%c00082" - "%c00062"

Lygos lyderiai "Milan" vis labiau artėja prie čempionų titulo. Neatrodo, kad autsaideriai "Modena" yra ta komanda kuri galėtų juos sustabdyti, nors jie gan neblogai sužaidė prieš "Juve" praėjusiame ture. "Milan" treneriui Carlo Ancelotti teks išleisti daugiau atsarginių žaidėjų dėl užgriuvusių traumų ir artėjančių atsakomųjų Čempionų lygos rungtynių, tačiau ir "antroji" Milano klubo komanda tikrai gali sėkmingai kovoti, ką jau ne kartą parodė.

"%c00063" - "%c00079"

Puikioje formoje esantis Mariaus Stankevičiaus "Brescia" keliauja į Friuli stadioną, kur žais prieš prastokos formos "Udinese". Pastarieji per 6 paskutines rungtynes uždirbo tik vieną tašką. Be to šiandien Luciano Spalleti treniruojamoje ekipoje negalės žaisti Sensini, Pinzi, Pazienza bei Pizarro. Taigi legendinio Roberto Baggio vedami "Brescia" turi neblogas galimybes uždirbti taškų.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos