Savaitgalį bus žaidžiamos Italijos čempionato 30-ojo turo rungtynės. Šiandien, šeštadienį, bus sužaisti du mačai, kiti septyni - rytoj, sekmadienį.
Pateikiame rungtynių apžvalgas.

Šeštadienis

"%c00080" - "%c00062"
Pradžia 19:00 Lietuvos laiku
Jeigu šios komandos būtų susitikusios prieš tris savaites, tai "Milan" būtų lengvai laimėjęs. Tačiau paskutiniu metu "raudonai-juodi" žaidžia tikrai nesėkmingai. Lygiosios su "Modena" ir "Chievo" buvo pavojaus ženklas, ir po to sekė tragedija La Korunijoje, kur Čempionų lygos nugalėtojai prarado savo titulą pralaimėję net 4-0. Toliau sekusiose rungtynėse namuose prieš autsaiderius "Empoli" pergalei prireikė labai abejotino 11-os metrų baudinio 85-ą minutę. Pergalė šiose rungtynėse čempionato lyderiams svarbi, jei jie nori išlaikyti persvarą prieš persekiotojus "Roma".

"%c00061" - "%c00063"
Pradžia 21:30 Lietuvos laiku
"Lecce" gera forma baigėsi artėjant sezono galui ir jie rizikuoja nukristi pavojaus zoną, kurioje esančios komandos kovoja dėl išlikimo. Didelis spaudimas dabar ant komandos lyderio Javiero Chevantono pečių. "Udinese" pastaruoju metu išplėšė pora pergalių ir norėtų seriją pratęsti, kad išsaugotų šansus iškovoti vietą į UEFA taurę. Saugas Davidas Pizarro yra suspenduotas ir savo komandai nepadės.


Sekmadienis

"%c00068" - "%c00081"
Pradžia 16:00 Lietuvos laiku
Luigio Del Nerio treniruojamas "Chievo" šį sezoną yra tik vidutiniokas ir yra visai netoli nuo apatinės lentelės pusės. Įvarčių trūkumas yra šios komandos didžiausia problema - per 8 mačus jiems pavyko įmušti tik keturis kartus.
"Reggina" ekipai kiekvienas taškas dabar gali būti labai svarbus, kadangi paskutinius 2 mačus prieš "Udinese" bei "Inter" jiems nesisekė.

"%c00085" - "%c00079"
Pradžia 16:00 Lietuvos laiku
Tuskaniečiams "Empoli" atėjo metas, kai reikia būtinai laimėti, arba bus galima atsisveikinti su "Serie-A". "Brescia" gali pasitikėti visada jaunu Roberto Baggio su kurio pagalba komanda jau įmušė 45 įvarčius. Tačiau prastas žaidimas gynyboje jiems neleido visiškai atitrūkti nuo lentelės dugno.

"%c00037" - "%c00069"
Pradžia 16:00 Lietuvos laiku
Praėjusią savaitę "Inter" tik paskutinėmis minutėmis iškovojo tris svarbius taškus. Brazilas Adriano atrodo atgavo formą ir pradeda mušti įvarčius. Jo partneris puolime bus Christianas Vieris, atsigavęs po galvos traumos, gautos kai jam į galvą buvo mestas butelis. "Inter" šią savaitę žaidė UEFA taurėje ir iškrito du kartus pralaimėjusi "Marseille" komandai. "Bologna" San Siro stadione jau yra ne vieną kartą nugalėjusi, o veteranui vartininkui Gianlucai Pagliucai tai bus ypatingos rungtynės, nes jis atstovavo "Inter" penkis sezonus.

"%c00019" - "%c00084"
Pradžia 16:00 Lietuvos laiku
"Lazio" po pralaimėjimo prieš "Juve" prarado ketvirtą vietą, kuri suteikia teisę žaisti Čempionų lygoje. Šiame ture Romos klubas tikėsis susigražinti šią vietą, nes žais prieš absoliučius autsaiderius "Ancona". Pastarieji jau iškrito iš lygos ir neturi dėl ko kovoti, tačiau pagaliau iškovojo pirmą pergalę sezone rungtynėse su "Bologna".

"%c00029" - "%c00038"
Pradžia 16:00 Lietuvos laiku
Tardini stadione susitiks 3-ią ir 4-ą vietą užimančios ekipos. "Juvei" reikia taškų norint aplenkti "Roma", o "Parma" kovoja dėl vietos Čempionų lygoje su "Inter" ir "Lazio". Italijos čempionų komandoje atrodo jau baigiasi traumų krizė ir treneris Marcelo Lippi vėl gali rinktis geriausius žaidėjus. Į "Parma" ekipą po suspendavimo dėl dopingo gryžo Manuele Blasis, kuris žais prieš klubą kuriam priklauso.

"%c00070" - "%c00083"
Pradžia 16:00 Lietuvos laiku
"Sampdoria" turi puikią galimybę uždirbti taškų ir pakilti arčiau UEFA taurės vietos. Taip yra todėl, kad jų turo varžovai - demoralizuota "Perugia", kuri jau visiškai arti iškritimo. Autsaiderių treneris Serse Cosmi pripažino, kad jo komanda tik matematiškai dar išlieka lygoje.

"%c00082" - "%c00028"
Pradžia 21:30 Lietuvos laiku
Vakaro mače susitinka autsaideriai "Modena" ir vis dar turintys vilčių iškovoti lygos titulą "Roma". Atrodo, jog pastariesiems tai turėtų būti lengvas pasivaikščiojimas, tačiau "Roma" jau prarado taškus išvykose prieš "Ancona" ir "Reggina".
Abi komandos turi problemų dėl traumų - už "Roma" nežais saugai Emersonas ir Dacourtas, o "Modena" komandai gali trūkti Ungario, Allegrečio, Milanetto, Pivotto, Domizzio.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos