Šiand ien 16:00 bus žaidžiamos visos Italijos čempionato priešpaskutinio, 33-iojo, turo rungtynės. Kadangi čempionas jau aiškus, o kas užims antrą ir trečią vietą taip pat jau nuspręsta, visų akys krypsta į kovą dėl ketvirtosios vietos, kuri leidžia klubui dalyvauti Čempionų lygos atrankoje. Dėl šios svarbios pozicijos kaunasi trys ekipos –„Parma“, „Inter“ bei „Lazio“, ir dvi iš jų šiame ture žais tarpusavyje.

„%c00037” - „%c00029”
San Siro stadione vyks centrinė turo dvikova, kuri gali nulemti kas užims tą ketvirtąją vietą. „Parma“ ekipa kolkas dviem taškais lenkia „Inter“ ir „Lazio“, taigi šiose rungtynėse galės būti kiek labiau atsipalaidavę, nes pralaimėjimas jiems dar nebūtų lemiamas. Tuo tarpu „Inter“ futbolininkams norint dar išlaikyti realius šansus paskutiniam turui, reikia būtinai laimėti šiandien. Lygiosios tarp dviejų komandų reikštų išlikusį „Parmos“ pranašumą, o jei „Lazio“ nugalėtų savo rungtynėse jie taip pat aplenktų „Inter“. Milano komandos stovykloje atmosfera nėra gera, ir treneris Albertas Zaccheronis pripažino, kad jam reiks rinktis vieną iš dviejų centro puolėjų, o jie yra buvęs „Parmos“ žaidėjas Adriano bei Christianas Vieris. O su pastaruoju treneris paskutiniu metu nelabai gerai sutaria. „Parma“ strategas Cesare Prandellis sako, kad šios rungtynės bus labai sunkios, bet jis nesiruošia atiduoti priešininkams iniciatyvos.


„%c00079” - „%c00019”
Mariaus Stankevičiaus „Brescia“ namuose priima Romos „Lazio“ komandą. Pastarajai pergalės reikia bet kokia kaina, o „Brescia“ jau saugi nuo iškritimo ir jiems gali trūkti motyvacijos. Nebent italų legenda Roberto Baggio norės užbaigti karjerą klube puikiu žaidimu, bei galbūt dar patekti į Europos čempionatą, kas neatrodo realu. „Lazio“ ekipai šiose rungtynėse trūks tik suspenduoto kapitono Favalli, nes po traumos gryžo kairysis saugas Cesaras, o „Brescia“ turi net tris suspenduotus žaidėjus – Del Nero, Brighį ir Matuzalemą.


„%c00084” - „%c00085”
Iš lygos jau iškritęs „Ancona“ sieks netapti blogiausia komanda lygos istorijoje ir tuo pačiu sugadinti sezoną savo varžovams.. Jei tuskaniečiai „Empoli“ nori išlikti lygoje, šiandien jiems reikia uždirbti bent tašką, o turbūt ir visus tris, nes paskutiniame ture jų varžovas bus „Inter“.


„%c00081” - „%c00062”
Autsaiderė „Reggina“ yra tik vienu tašku virš iškritimo zonos, ir norėtų šiandien su „Milan“ sužaisti bent lygiosiomis. Milano klubas jau užsitikrino čempionų titulą, taigi neturėtų persistengti šiose rungtynėse, ir treneris Carlo Ancelotti gali duoti šansą savo atsarginiams žaidėjams.


„%c00082” - „%c00080”
Du lygos autsaideriai susikaus dėl iškritimo, ir vienai nugalėjus, kita būtų praktiškai pasmerkta. Geresnėje pozicijoje yra „Siena“, kuri lenkia savo šiandienos varžovus minimaliu skirtumu. Taigi jie šiandien galėtų iš dalies pasitenkinti ir lygiosiomis


„%c00028” - „%c00083”
Romos klubas jau neturi jokio tikslo, nes sezoną baigs žemiau “Milan” ir aukščiau “Juves”. Komandoje dabar daugiau kalbama apie galimus žaidėjų perėjimus, negu apie likusias rungtynes. Šis faktas gali būti naudingas “Perugia” ekipai, kuri dar turi nedidelių šansų išlikti lygoje, bet tam jiems reikia nugalėti. Dėl “Romos” fanų sukeltų problemų pastarajame ture, rungtynės bus žaidžiamos neutralioje aikštėje Palerme.


„%c00063” - „%c00068”
Savo namų stadione “Udinese” gali užsitikrinti vietą kitų metų UEFA taurėje – tam jiems reikia įveikti vidutiniokus “Chievo”. Pastarieji jau yra saugūs lentelės viduryje, o jiems šiame mače dar trūks keletos svarbių žaidėjų.


„%c00038” - „%c00070”
Senajai senjorai šis sezonas buvo labai nesėkmingas, ir treneris Marcelo Lippi jau patvirtino, kad paliks komandą. “Juvei” šis susitikimas nieko nebelemia, ir jie jau susikoncentravę artėjančioms Italijos taurės finalo atsakomosioms rungtynėms. Lygos naujokas “Sampdoria” dar turi galimybių pasivyti “Udinese” bei iškovoti vietą UEFA taurėje.


„%c00069” - „%c00061”
Abi komandas skiria tik vienas taškas, bet greičiausiai nei viena nei kita per daug nesistengs, nes yra saugios lentelės viduryje. “Lecce” tik norėtų pagerinti klubo rekordą ir iškovoti šeštą pergalę išvykoje, o Bolonijos ekipos lyderiui Signori tai bus vienas paskutinių mačų jo karjeroje.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos