„Serie A“: „AC Milan“ rungtynių pabaigoje išsigelbėjo nuo pralaimėjimo, „Inter“ iškovojo penktąją pergalę iš eilės © JumpStory nuotr.

Trečiadienio vakarą Italijos „Serie A“ pirmenybėse sužaistos septynerios 12-ojo turo rungtynės.

Penktąją pergalį iš eilės iškovojo Milano „Inter“ futbolininkai, kurie 1:0 palaužė mažumoje likusią „Napoli“ ekipą.

Vienintelį rungtynių įvartį 71-ąją minutę pelnė R. Lukaku, kuris tiksliai realizavo 11 metrų baudinį.

Napoli“ rungtynes baigė be L. Insigne, kuris 72-ąją minutę užsidirbo raudoną kortelę.

Po šios pergalės Milano „Inter“ kyla į antrąją turnyrinės lentelės poziciją, tuo tarpu Napoli išlieka ketvirtojoje vietoje.

Kitose rungtynėse be pralaimėjimų Italijos pirmenybėse ir toliau žygiuoja „AC Milan“ ekipa.

S. Pioli auklėtiniai išvykos rungtynėse iškovojo dramatiškas lygiąsias 2:2 prieš „Genoa“ futbolininkus.

Rungtynėse pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai po  47-ąją minutę tiksliai į vartus smūgiavusio M. Destro įvarčio.

Svečiams rezultatą pavyko išlyginti 52-ąją minutę, o įvarčio autoriumi tapo D. Calabria.

Vis tik šeimininkai 60-ąją minutę dar kartą išsiveržė į priekį po M. Destro tikslaus smūgio.

„AC Milan“ futbolininkams 83-ąją minutę dar kartą pavyko išlyginti rezultatą, o išlyginamojo įvarčio autoriumi tapo P. Kalulu Kyatengwa.

Po šių lygiųjų „AC Milan“ ir toliau žygiuoja pirmojoje pozicijoje, tuo tarpu „Genoa“ - 18-oje.

„Juventus“ 1:1 „Atalanta“

„Fiorentina“ 1:1 „Sassuolo“

„Parma“ 0:0 „Cagliari“

„Spezia“ 2:2 „Bologna“

Verona 1:2 „Sampdoria