"Serie A" autsaiderių dvikovoje  "Parma" pralaimėjo "Chievo"

Šiandien sužaistas paskutinysis 22-ojo Italijos čempionato turo susitikimas, kuriame į kovą stojo dvi lentelės dugne esančios ekipos.

Paskutinėje vietoje žengiantis "Parma" klubas, beje, neseniai parduotas už 1 eurą, namuose priėmė 18 vietoje prieš susitikimą buvusią Veronos "Chievo" vienuolikę.

Roberto Donadoni auklėtinių gretose dvi raudonas korteles per penkias minutes Daniele Galloppa užsidirbo dar tik įpusėjus pirmajam kėliniui, taigi, rungtynių baigtis tapo maždaug aiški. Nors svečiai iki pertraukos pasižymėti nespėjo, tačiau 54-ąją minutę įvartį pelnė Ervinas Žukanovičius bei atnešė "Chievo" komandai gyvybiškai svarbius tris taškus.

Dabar Veronos futbolininkai pakilo į septynioliktąją lygos vietą, apsaugančią nuo iškritimo į "Serie B". Tuo tarpu, "Parma" nuo išlikimo skiria jau 12 taškų.

"Parma" 0 - 1 "Chievo"
31' Daniele Galloppa ("Parma") pašalintas iš aikštės
[0-1] 54' Ervin Žukanovič

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>