"Serie A" čempionate "Juventus" sužaidė lygiosiomis, o Milano klubams sekėsi skirtingai

Italijos čempionate sužaistos dar aštuonerios 21-ojo turo rungtynės.

Pirmajame sekmadienio mače į kovą stojo "Sassuolo" bei Milano "Inter" vienuolikės. Svečiuose rungtyniavę Roberto Mancini auklėtiniai kiek netikėtai buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

"Sassuolo" du įvarčius be atsako pelnė jau pirmajame kėlinyje, tačiau milaniečių viltis 83-ąją minutę atgaivino Mauro Icardi. Vis dėlto, paskutinėmis rungtynių akimirkomis šeimininkai pridėjo dar vieną įvartį.

Ketvirtojoje pozicijoje žengiantis Romos "Lazio" taip pat išvykoje pralaimėjo vienam lygos autsaiderių "Cesena" ir toliau turi tiek pat taškų su laipteliu žemiau esančiu Genujos "Sampdoria". Ši dvikova baigėsi rezultatu 2-1.

Pati "Sampdoria" vienuolikė rezultatu 5-1 buvo sutriuškinta "Torino" ekipos.

Sostinės komandos kluptelėjimo puikiai pasinaudojo trečiojoje vietoje įsitvirtinęs "Napoli", tokiu pačiu rezultatu po atkaklios kovos palaužęs Veronos "Chievo".

Tuo tarpu, čempiono titulą ginantis lentelės lyderis Turino "Juventus" nesugebėjo labiau atitrūkti nuo vakar lygiosiomis sužaidusių "Roma" futbolininkų. "Bianconeri", nors ir dominavo kontroliuodami kamuolį, rezultatu 0-0 sužaidė su "Udinese".

Vėliausiai įvykęs susitikimas atnešę džiaugsmo šį sezoną dažnai komanda nusiviliantiems "Milan" gerbėjams. Filippo Inzaghi namie rezultatu 3-1 įveikė "Parma", o dubliu madų sostinės ekipos gretose pasižymėjo Jeremy Menezas. Taip pat startinėje sudėtyje debiutavo puolėjas Mattia Destro bei gynėjas Salvatore Bochetti.

"Sassuolo" 3 - 1 "Inter"
[1-0] 17' Simone Zaza
[2-0] 30' Nicola Sansone
[2-1] 83' Mauro Icardi
90' Nicola Sansone ("Sassuolo") pašalintas iš aikštės
90' Isaac Donkor ("Inter") pašalintas iš aikštės
[3-1] 90' Domenico Berardi (iš 11 metrų baudinio)

"Atalanta" 2 - 1 "Cagliari"
[1-0] 18' Giuseppe Biava
[1-1] 44' Daniele Dessena
[2-1] 90' Mauricio Pinilla

"Cesena" 2 - 1 "Lazio"
[1-0] 61' Gregoire Defrel
[2-0] 77' Danilo Cataldi (į savus vartus)