Serie A: dar viena "Juvės" pergalė, "Milan" lygiosios su "Frosinone" ir "Inter" nesėkmė (VIDEO)

Italijos futbolo sirgaliai išvydo dar šešerias "Serie A" pirmenybių rungtynes.

Čempionų titulą jau užsitikrinę Turino "Juventus" futbolininkai namuose ramiai susitvarkė su dėl išlikimo kovojančia "Carpi" vienuolike.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Hernanesas bei Alvaro Moratą po pertraukos pakeitęs puolėjas Simone Zaza.

Žymiai sunkiau su "Frosinone" komanda "San Siro" stadione sekėsi "Milan" futbolininkams. Jie po pirmojo kėlinio atsilikinėjo rezultatu 2-0. Negana to, 48-ąją minutę Mario Balotelli nerealizavo 11 metrų baudinio.

Po kelių akimirkų rezultatą pavyko sušvelninti Carlosui Baccai, bet dar po penkių minučių nuo Federico Dionisi atstatė svečių dviejų įvarčių persvarą.

"Madų sostinės" komanda visgi išsigelbėjo po keitimo pasirodžiusių žaidėjų dėka - vieną įvarti vos žengęs į aikštę neįtikėtinu smūgiu per save įmušė Luca Antonelli, o Jeremy Menezas mačo pabaigoje nuo 11 metrų žymos jau buvo tikslesnis.

Vakariniame mače kiek netikėtą pergalę prieš Milano "Inter" pasiekė Romos "Lazio". Sostinės futbolininkus jau pačioje mačo pradžioje į priekį išvedė veteranas Miroslavas Klose, o priešininkams likus be iš aikštės pašalinto Jeisono Murillo pergalę nuo 11 metrų žymos įtvirtino Antonio Candreva.

"Juventus2 - 0 "Carpi"
[1-0] 42' Hernanes
[2-0] 80' Simone Zaza

"Milan" 3 - 3 "Frosinone"
[0-1] 2' Luca Paganini
[0-2] 44' Oliver Kragl
48' Mario Balotelli ("Milan") nerealizavo 11 metrų baudinio
[1-2] 50' Carlos Bacca
[1-3] 55' Federico Dionisi
[2-3] 74' Luca Antonelli
[3-3] 90' Jeremy Menez (iš 11 metrų baudinio)

"Empoli" 0 - 0 "Bologna"

"Palermo" 2 - 0 "Sampdoria"
[1-0] 19' Franco Vazquez
[2-0] 85' Nenad Krstičič (į savus vartus)

"Sassuolo" 1 - 0 "Hellas"
[1-0] 58' Lorenzo Pellegrini

"Lazio" 2 - 0 "Inter"
[1-0] 8' Miroslav Klose
83' Jeison Murillo ("Inter") pašalintas iš aikštės
[2-0] 84' Antonio Candreva (iš 11 metrų baudinio)