Serie A: gražūs įvarčiai, eilinė "Juvės" pergalė ir skirtingi Milano klubų pasirodymai (VIDEO)

Turino "Juventus" Italijoje nepralaimi nuo spalio pabaigos - 28-ojo "Serie A" turo mače Massimiliano Allegri auklėtiniai iškovojo 17-ąją pergalę per pastarasias 18 rungtynių.

Šįkart "bianconeri" svečiuose rezultatu 2-0 įveikė netoli iškritimo zonos esantį Bergamo "Atalanta".

Nugalėtojų gretose puikiai pasirodė puolėjas Mario Mandžukičius, pirmojo kėlinio viduryje galva atlikęs rezultatyvų perdavimą itin lengvai pasižymėjusiam gynėjui Andrea Barzagli, o mačo pabaigoje tiksliai asistavęs po keitimo pasirodžiusiam Mario Lemina. Šis apsivarė kelis varžovus ir kamuolį į priešininkų vartų tinklą pasiuntė išorine pėdos dalimi.

Iškovoti trys taškai "Juvei" leido susigrąžinti lyderio poziciją iš vakar laimėjusio "Napoli" klubo.

Kitame susitikime Emilia Redžo mieste aikštės šeimininkai "Sassuolo" privertė pasiduoti "Milan" bei priartėjo prie jų turnyrinėje lentelėje.

Apylygėje kovoje nugalėtoją lėmė puikūs įvarčiai. 27-ąją minutę Alfredas Duncanas savo šūviu į viršutinį vartų kampą Gianluigi Donnarummai nepaliko visiškai jokių vilčių.

Nors vėliau pavojingų progų turėjo abi komandos, tiksliau jas realizuoti vėlgi sekėsi "Sassuolo" futbolininkams, kurių gretose po Sime Vršaljko perdavimo iš krašto pasižymėjo Nicola Sansone.

Po to iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Gregoire'as Defrelis, bet Milano ekipa nieko iš to išspausti nesugebėjo.

Vėlai vakare žaidusiam to paties miesto "Inter" "San Siro" stadione sekėsi kur kas geriau. Roberto Mancini auklėtiniai jau nuo rungtynių pradžios buvo priekyje prieš "Palermo" ir galiausiai džiaugėsi pergale rezultatu 3-1.

Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė Ademas Ljajičius bei Mauro Icardi. Nors Franco Vazquezas iki pertraukos svečių atsilikimą buvo sušvelninęs, "nerazzurri" pergalę jau 54-ąją minutę įtvirtino Ivanas Perišičius.

"Torino" 1 - 1 "Lazio"
[1-0] 12' Andrea Belotti
22' Ciro Immobile ("Torino") nerealizavo 11 metrų baudinio
[1-1] 78' Lucas Biglia (iš 11 metrų baudinio)

[2-0] 72' Nicola Sansone
77' Gregoire Defrel ("Sassuolo") pašalintas iš aikštės

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>