„Serie A“: H. Mkhitaryano vedama „Roma“ iškovojo lengvą pergalę, „Inter“ su „Atalanta“ pasidalino po tašką © JumpStory nuotr.

Sekmadienį sužaistos dar trejos rungtynės „Serie A“ pirmenybėse.

Nesunkią pergalę iškovojo „Roma“ futbolininkai, kurie 3:1 nugalėjo „Genoa“ ekipą.

Svečiai į priekį išsiveržė antrąją pirmojo kėlinio pridėtą minutę po H. Mkhitaryano įvarčio.

50-ąją minutę M. Pjaca rezultatą išlygino.

67-ąją rungtynių minutę antrąjį įvartį pelnė H. Mkhitaryanas.

Galutinis taškas rungtynėse padėtas 85-ąją minutę, o įvarčio autoriumi tapo „Hat-tricką“ pelnęs H. Mkhitaryanas.

Po šios pergalės „Roma“ pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės poziciją.

Kitose rungtynėse į kovą stojo „Atalanta“ ir „Inter“ futbolininkai.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Vis tik į priekį pirmieji išsiveržė „Inter“ futbolininkai po L. Martinezo įvarčio 58-ąją minutę.

Šeimininkams rezultatą išlyginti pavyko 79-ąją minutę po Al. Miranchuko įvarčio.

Po šių rungtynių „Atalanta“ turnyrinėje lentelėje rikiuojasi penktojoje pozicijoje, tuo tarpu „Inter“ - šešti.

„Torino“ 0: „Crotone“