„Serie A“: „Inter“ ir „Lazio“ lygiosios bei triuškinanti „Atalanta“ pergalė © AFP nuotr.

Be pralaimėjimų „Serie A“ pirmenybėse ir toliau žygiuoja „Atalanta“ futbolininkai.

G. Gasperini auklėtiniai namuose net 5:2 nugalėjo „Cagliari“ futbolininkus.

Šeimininkai su varžovais susitvarkė jau pirmajame kėlinyje. 7-ąją rungtynių minutę pirmąjį ekipos įvartį pelnė L. Murielis.

Vis tik svečiai 24-ąją minutę rezultatą išlygino po D. Godino smūgio galva.

29-ąją rungtynių minutę A. Gomezas vėl išvedė „Atalanta“ futbolininkus į priekį.

37-ąją minutę įvartį pridėjo M. Pusalicius ir rezultatas tapo 3:1.

Besibaigiant pirmajam kėliniui 42-ąją minutę ketvirtąjį ekipos įvartį pridėjo D. Zopata.

Antrajame kėlinyje pirmieji pasižymėjo svečiai. 52-ąją rungtynių minutę Joao Pedro sušvelnino rezultatą 4:2.

Vis tik galutinį tašką rungtynėse padėjo S. Lammersas, kuris po puikaus reido nuginklavo varžovų vartininką.

Sekančiose rungtynėse „Atalanta“ stos į kovą prieš dar taip pat nepralaimėjusius „Napoli“ futbolininkus, tuo tarpu „Cagliari“ pirmosios pergalės bandys siekti prieš „Torino ekipą.

Didelio dėmesio susilaukė Italijos grandų mūšis tarp „Lazio“ ir „Inter“ ekipų.

Rungtynės vyko permainingai. Pirmieji į priekį išsiveržė Milano „Inter“ futbolininkai, kai 30-ąją minutę L. Martinezas pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus.

Rezultatą išlygino S. Milinkovičius-Savičius, kuris 55-ąją rungtynių minutę galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrajame kėlinyje netrūko ir emocijų. 69-ąją minutę po neleistino veiksmo prieš A. Vidalį iš aikštelės išvarytas C. Immobile

Vis tik 86-ąją minute iš aikštės pašalintas ir „Inter“ ekipos futbolininkas S. Sensi.

Sekančiose rungtynėse Lazio“ stos į kovą prieš „Sampdoria“ futbolininkus. Milano „Inter“ namuose priims „AC Milan“ ekipą.

„Benevento“ 1:0 „Bologna“

„Parma“ 1:0 „Verona“