„Serie A“: „Inter“ pasiekė triuškinamą pergalę © REUTERS nuotr.

Italijos pirmenybėse dar vienas rezultatyvias rungtynes sužaidė Milano „Inter“ klubas.

Antonio Conte auklėtiniai išvykos rungtynėse net 5:2 nugalėjo „Benevento“ futbolininkus.

Svečiai į priekį išsiveržė jau pirmąją rungtynių minutę, o įvarčio autoriumi tapo R. Lukaku.

Antrąjį įvartį 25-ąją minutę pelnė R. Gagliardini.

Vos po trijų minučių trečiajį ekipos įvartį pridėjo tas pats R. Lukaku.

Vis tik svečiai rezultatą sušvelnino 34-ąją minutę po tolimo G. Caprari smūgio.

Besibaigiant pirmajam kėliniui A. Hakimi pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus ir pridėjo ketvirtąjį įvartį savo ekipai.

71-ąją minutę įvartį pridėjo I. Martinezas ir rezultatas tapo 5:1.

Šeimininkai rankų nenuleido ir kovojo iki paskutinių rungtynių minučių. Vis tik „Venevento“ futbolininkams pavyko pasiekti antrąjį įvartį, o jo autoriumi tapo G. Capraris.

Sekančiose rungtynėse Milano „Inter“ jėgas išbandys su dar nepralaimėjusiais „Lazio“ futbolininkais.

Udinese“ 0:2 „Spezia
„Lazio“ 1:4 „Atalanta