„Serie A“: „Inter“ tik rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias prieš „AS Roma“ © AFP nuotr.

Sekmadienio vėlų vakarą buvo sužaistos dar vienerios rungtynės tarp „AS Roma“ ir „Inter“ futbolininkų.

Tik po permainingų rungtynių svečiai iš Milano rungtynėse pasiekė lygiąsias 2:2.

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė D. de Vrijas, kuris 15-tą minutę puikiu galvos smūgių pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus.

„AS Roma“ rezultatą išlygino per pridėtą pirmojo kėlinio laiką. Įvarčio autoriumi tapo L. Spinazzola.

Antrajame kėlinyje šeimininkai pelnė antrąjį įvartį ir išsiveržė į priekį, po puikaus H. Mkhitaryano smūgio.

Rezultatą „Inter“ sugebėjo išlyginti tik 88-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo R. Lukaku.

„Inter“ nepasinaudojo proga po šių rungtynių sukurti intrigą dėl „Serie A“ čempionų titulo. Po šių rungtynių „Inter“ ekipa nuo pirmosios vietos atsilieka penkiais taškais.

Sekančiose rungtynėse “Inter” susitiks su „Fiorentina“ futbolininkais. Tuo tarpu „AS Roma“ į aikštę žengs jau 22-ąją minutę prieš „Spal“ futbolininkus.