Serie A: "Lazio" namie nusileido "Sassuolo", "Napoli" ir "Fiorentina" sužaidė lygiosiomis (VIDEO)

Kiek neįprastą dieną, pirmadienį, sužaistos dvejos Italijos čempionato rungtynės.

Romos "Lazio" klubas namuose neatsilaikė prieš turnyrinės lentelės kaimyną "Sassuolo", kuriam nusileido rezultatu 2-0.

Šeimininkai šiame susitikime tikrai turėjo realių progų, bet jomis nepasinaudojo. Pirmąjį įvartį jie praleido, kuomet 41-ąją minutę 11 metrų baudinio stojo mušti Domenico Berardi.

Vėliau tas pats italas galėjo skirtumą ir padvigubinti, bet puikiai prieš jį sužaidė varžovų vartininkas Etritas Berisha. Visgi, sostinės klubui ir toliau nesisekė užbaigti atakų ir galiausiai persvarą padvigubino Gregoire'as Defrelis.

Kiek vėliau susikovė dėl prizinių vietų besigrumiančios Florencijos "Fiorentina" bei "Napoli" ekipos. Mačas baigėsi lygiosiomis, o tai yra geras rezultatas nuo Pietų Italijos klubo atitrūkusiam lyderiui Turino "Juventus" ir "Violą" aplenkusiai "Roma" vienuolikei.

Progų šiame susitikime taip pat netrūko, bet abu įvarčiai pelnyti jau pirmojo kėlinio pradžioje. Šeštąją minutę po kampinio galva pasižymėjo gynėjas Marcosas Alonso, kuomet Gonzalo Higuainas tiksliu smūgiu atsakė praėjus vos kelioms akimirkoms.

Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį greitoje kontratakoje vėl išvesti "Fiorentina" į priekį galėjo Nikola Kaliničius, bet jis pataikė į vartų virpstą. Ten pat skriejo ir 40-ąją minutę Cristiano Tello paleistas šūvis.

Po pertraukos savo ekipą jau teko gelbėti "Violos" vartininkui Ciprianui Tatarusanu. Šis atrėmė bene šitaprocentines priešininkų progas.

"Lazio" 0 - 2 "Sassuolo"
[0-1] 41' Domenico Berardi (iš 11 metrų baudinio)
[0-2] 67' Gregoire Defrel

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8331000" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Napoli" 1 - 1 "Fiorentina"
[0-1] 6' Marcos Alonso
[1-1] 7' Gonzalo Higuain