"Serie A" lyderiams prieš Genujos klubus sekėsi skirtingai, "Milan" nugalėjo "Napoli" (VIDEO)

Tęsiasi penkioliktojo Italijos čempionato turo kovos. Šiandien sirgaliai išvydo du "Serie A" lyderių susitikimus su jiems ant kulnų turnyrinėje lentelėje lipančiais Genujos klubais, o vakariniame mače įvyko "Milan" ir "Napoli" akistata.

Pirmieji į kovą stojo čempionų titulą ginantys Turino "Juventus" bei "Sampdoria" futbolininkai. Nors "bianconeri" namie dominavo pagal kamuolio kontrolę, o po Claudio Marchisio perdavimo gynėjas Patrice'as Evra pasižymėjo jau dvyliktąją minutę, mačas baigėsi lygiosiomis. Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą sugebėjo išlyginti Manolo Gabbiadini, kuriam kamuolį tiksliai perdavė Citadinas Martinsas Ederas.

Konkurentų kluptelėjimu sugebėjo pasinaudoti "Roma". Sostinės komanda svečiuose minimaliu rezultatu palaužė į penktąją vietą nukritusią "Genoa". "Giallorossi" gretose įvarčio autoriumi pirmajame kėlinyje tapo nuostabų smūgį atlikęs Radja Nainggolanas, bet verta paminėti, jog po šeimininkų žaidėjo gautos raudonos kortelės vienuolikos metrų baudinio kiek anksčiau nerealizavo Ademas Ljajičius.

Po šiandienos susitikimų "Roma" prie "Juventus" priartėjo iki vieno taško.

Kitose rungtynėse aštuntoje vietoje žengiantis "Udinese" namuose pralaimėjo lygos vidutiniokui Veronos "Hellas". Šeimininkai į priekį po Antonio Di Natale tikslaus smūgio išsiveržė pirmieji, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo Luca Toni, o sužaidus kelias minutes antrajame įvarį pelnė Lazaros Christodoulopoulos.

"San Siro" stadione "Milan" futbolininkai sugebėjo palaužti svečius iš Neapolio. Rezultatas tapo 1-0 jau šeštąją minutę, kai po Giacomo Bonaventura perdavimo Jeremy Menezas pergudravo kelis gynėjus bei kaire koja pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Pirmajame kėlinyje sirgaliai daugiau įvarčių neišvydo, tačiau vos prasidėjus antrajam po Pablo Armero perdavimo iš krašto tikslų smūgį galva atliko tas pats Bonaventura. Rafa Benitezo auklėtiniai atsakymų į milaniečių atakas pasiūlyti nesugebėjo.

Po pergalės "rossoneri" taškais pavijo šio vakaro varžovus ir dėl geresnio įvarčių santykių sugebėjo juos aplenkti. Filippo Inzaghi vadovaujama ekipa dabar rikiuojasi šeštojoje vietoje "Serie A".

"Juventus" 1 - 1 "Sampdoria"
[1-0] 12' Patrice Evra
[1-1] 51' Manolo Gabbiadini

"Genoa" 0 - 1 "Roma"
29' Matia Perin ("Genoa") pašalintas iš aikštės
31' Adem Ljajič ("Roma") nerealizavo 11 metrų baudinio

[1-2] 60' Stefan Savič (į savus vartus)
77' Massimo Volta ("Cesena") pašalintas iš aikštės
[1-3] 79' Gonzalo Rodriguez
[1-4] 90' Mounir El Hamdaoui

"Milan" 2 - 0 "Napoli"
[1-0] 6' Jeremy Menez
[2-0] 53' Giacomo Bonaventura