Serie A: "Milan" įveikė "Udinese", lyderiai šventė sunkias pergales (VIDEO)

Šiandien sužaistos septynerios tryliktojo Italijos čempionato turo rungtynės. Tarp jų - kelios labai intriguojančios dvikovos.

Į Europą besitikintis sugrįžti "Milan" rezultatu 2-0 įveikė turnyrinės lentelės kaimyną "Udinese". Mače veiksmo netrūko - buvo parodytos net dvi raudonos kortelės. Teisėjas pašalino po vieną abiejų ekipų žaidėją. Madų sostinės ekipai pergalę padovanojo antrajame kėlinyje dubliu pasižymėjęs Jeremy Menezas.

Nelengvomis pergalėmis namuose džiaugėsi turnyrinėje lentelėje pirmąsias vietas užimančios Turino "Juventus" bei "Roma" komandos.

"Bianconeri" rezultatu 2-1 palaužė "Torino". Massimiliano Allegi buvo išsiveržę į priekį pačioje rungtynių pradžioje, kai 11 metrų baudinį realizavo Arturo Vidalis, tačiau neilgai trukus pusiausvyrą atstatė Bruno Peresas.

Likusį laiką vyko atkakli bei kieta kova kai 78-ąją prieš savo akis "Juvės" gynėjas Stephanas Lichsteineris išvydo antrą geltoną kortelę, atrodė, jog "Roma" po šio turo gali priartėti prie pagrindinių varžovų dėl "Scudetto". Visgi, vakarą išgelbėjo gyva legenda Andrea Pirlo, per pridėtą laiką nuostabiu smūgiu privertęs priešininkų žaidėjus traukti kamuolį iš apatinio vartų kampo.

Sostinės klubas, tuo tarpu, susigrūmė su Milano "Inter". Aikštės šeimininkams, sužaidus pusę pirmojo kėlinio, pranašumą suteikė Gervinho, tačiau po keliolikos minučių įvarčiu atsakė Andrea Ranocchia.

Po pertraukos įvykiai aikštėje ėmė klostytis dar sparčiau: sužaidus 12 minučių rezultatas tapo jau 2-2. Vis dėlto, iškart po dar vieno atsakomojo milaniečių įvarčio, kamuolį į vartus pasiuntė Miralemas Pjaničius ir sužaidus valandą leido Rudi Garcia auklėtiniams pirmauti 3-2.

"Inter" futbolininkai varžovams daugiau nieko pasiūlyti nesugebėjo ir pačioje mačo pabaigoje Pjaničius dar kartą pasižymėdamas įtvirtino pelnytą "amžinojo miesto" atstovų pergalę.

Taip pat į trečiąją lentelės vietą pakilo "Genoa" vienuolikė, svečiuose 3-0 sutriuškinusi "Cesena" futbolininkus.

"Milan" 2 - 0 "Udinese"
62' Maurizio Domizzi ("Udinese") pašalintas iš aikštės
[1-0] 65' Jeremy Menez (iš 11 metrų baudinio)
71' Michael Essien ("Milan") pašalintas iš aikštės

[0-2] 8' Luca Antonelli
30' Alessandro Matri ("Genoa") nerealizavo 11 metrų baudinio
[0-3] 43' Massimo Volta (į savus vartus)
63' Emmanuel Cascione ("Genoa") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Empoli" 0 - 0 "Atalanta"

"Palermo" 2 - 1 "Parma"
[1-0] 37' Paulo Dybala
[1-1] 41' Raffaele Palladino
[2-1] Edgar Barreto
80' Felipe ("Parma") pašalintas iš aikštės
90' Edgar Barreto ("Palermo") pašalintas iš aikštės

"Juventus" 2 - 1 "Torino"
[1-0] 15' Arturo Vidal (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 22' Bruno Peres
78' Stephan Lichsteiner ("Juventus") pašalintas iš aikštės
[2-1] 90' Andrea Pirlo

"Roma" 4 - 2 "Inter"
[1-0] 22' Gervinho
[1-1] 36' Andrea Ranocchia
[2-1] 47' Jose Holebas
[2-2] 57' Pablo Osvaldo
[3-2] 60' Miralem Pjanič
[4-2] 90' Miralem Pjanič