„Serie A“: Milano „Inter“ paskutinėmis minutėmis paleido pergalę iš rankų, „Udinese“ pasiekė lengvą pergalę išvykoje © ZUMAPRESS.com nuotr.

Ketvirtadienio vėlų vakarą sužaistos dvejos „Seria A“ lygos rungtynės. Pagrindinė vakaro dvikova vyko tarp Milano „Inter“ ir „Veronos“ futbolininkų.

Permainingos rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2.

Pirmajame kėlinyje po D. Lazoviciaus smūgio jau antrąją minutę į priekį įsiveržė „Verona“ futbolininkai.

Milano ekipa rezultatą išlygino tik prasidėjus antrajam kėliniui. 49 minutę kamuolį į šeimininkų vartus pasiuntė A. Candreva.

Vis tik antro svečių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 55 minutę kamuolį į savus vartus nukreipė F. Dimarco.

Nors rungtynes didžiąją rungtynių dalį kontroliavo „Inter“ ekipa. Persvaros Milano ekipai išlaikyti nepavyko ir rungtynių pabaigoje, 86-ąją minutę po puikaus M. Veloso smūgio rezultatas tapo lygus 2:2.

Po 31-ojo turo Milano „Inter“ ekipa rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Verona“ futbolininkai – devinti.

Kitos rungtynės vyko tarp „Spal“ ir „Udinese“ ekipų. Rungtynės baigėsi lengva „Udinese“ pergale.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 18-tą minutę, o įvartį pelnė R. De Paulas.

35-ąją rungtynių minutę krito ir antras „Udinese“ įvartis kūrį pelnė S. Okaka.

Sugrįžus po ilgosios pertraukos „Spal“ ekipa ėmė spausti varžovus. Šeimininkai antrajame kėlinyje atliko tris kart daugiau smūgių vartų link, tačiau įvarčio pasiekti nepavyko.

Vis tik, 81 minutę galutinį tašką rungtynėse padėjo K. Lasagna, kuris pelnė trečiajį komandos įvartį.

Po šių rungtynių „Udinese“ rikiuojasi 14-oje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Spal“ ekipai šis pralaimėjimas apsunkino situacija kovojant dėl išlikimo „Serie A“