"Serie A": "Napoli" išvykoje palaužė "Lazio", "Juventus" šventė įtikinamą pergalę (VIDEO)

Sekmadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse žaidžaimi aštuoneri 19-ojo turo susitikimai.

Pirmoji dvikova įvyko Romoje, kur vietos "Lazio" susigrūmė su "Napoli". Vienintelis 18-ąją minutę Gonzalo Higuaino pelnytas įvartis nulėmė Rafa Benitezo treniruojamos ekipos pergalę.

Iš nesėkmių liūno išsikapstyti nepajėgiantis "Milan" namuose patyrė pralaimėjimą. 33-ąją minutę "Atalanta" žaidėjas Germanas Denisas pelnė rungtynių baigtį nulėmusį įvartį.

Kitose rungtynėse pergales iškovojo "Torino", "Sampdoria" ir "Fiorentina", o kiti susitikimai pasibaigė lygiosiomis.

Po pralaimėjimo "Milan" nukrito į devintąjį poziciją, o "Napoli" išlieka trečioje vietoje

Paskutiniosiose vakaro rungtynėse susitiko lygos lyderis Turino "Juventus" bei Veronos "Hellas". Nors oponentų treneris ir žadėjo kovą, tačiau nugalėtojas buvo beveik aiškus jau septintąją minutę, kai "bianconeri" pirmavo rezultatu 2-0.

Antrajame kėlinyje Massimiliano Allegri pridėjo dar du įvarčius ir po pergalės penkiais taškais atitrūko nuo vakar suklupusios "Roma" vienuolikės.

"Lazio" 0 - 1 "Napoli"

18' [0 - 1] G.Higuain

"Milan" 0 - 1 "Atalanta"

33' [0 - 1] G.Denis

"Cesena" 2 - 3 "Torino"

20' [0 - 1] M.Benassi

22' [0 - 2] F.Quagliarella

43' [1 - 2] F.Brienza (11m. baudinys)

85' [2 - 2] F.Brieza (11m. baudinys)

87' [2 - 2] M.Lopez

"Chievo" 1 - 2 "Fiorentina"

35' [0 - 1] G.Rodriguez

72' [1 - 1] S.Pellissier

90' [1 - 2] K.Babacar

"Genoa" 3 - 3 "Sassuolo"

19' [0 - 1] D.Berardi (11m. baudinys)

25' [1 - 1] I.Falque

50' [1 - 2] S.Missiroli

53' [2 - 2] I.Ferfatzidis

69' [2 - 3] D.Berardi

90' [3 - 3] I.Ferfatzidis (11m. baudinys)

"Parma" 0 - 2 "Sampdoria"

54' [0 - 1] G.Bergessio

70' [0 - 2] R.Soriano

"Undinese" 2 - 2 "Cagliari"

39' [0 - 1] P.Joao

55' [1 - 1] Allan

56' [2 - 1] C.Thereau

90' [2 - 2] D.Avelar (11m. baudinys)

"Juventus" 4 - 0 "Hellas"
[1-0] 3' Paul Pogba
[2-0] 7' Carlos Tevez
[3-0] 66' Roberto Perreyra
[4-0] 74' Carlos Tevez