Serie A: "Napoli" palaužė "Fiorentina", "Juventus" ir "Inter" dvikova baigėsi be įvarčių (VIDEO)

Šiandien Italijos pirmenybėse sužaisti dar aštuoni susitikimai, kuriuose netrūko intrigos.

Netikėtas rezultatas užfiksuotas Sassuolo mieste, kur vietos futbolininkai rezultatu 2-1 įveikė praėjusio sezono bronzos medalininką Romos "Lazio".

Aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį jau septintąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Domenico Berardi. Paskui, iš viso sužaidus valandą, "Sassuolo" persvarą padvigubino Simone Missiroli. Felipe Andersonui svečių atsilikimą sušvelninti pavyko po septynių minučių, bet taško išplėšti "Lazio" nesugebėjo.

Kita pajėgi Genujos "Sampdoria" komanda irgi netikėtai svečiuose nusileido čempionato naujokui "Frosinone". Nugalėtojai abu savo įvarčius pelnė vieną po kito - jų autoriais 54-ąją bei 55-ąją minutėmis atitinkamai tapo Luca Paganini bei Federico Dionisi.

Vienose labiausiai lauktų šiandienos rungtynių susitiko į prizines vietas besitaikančios "Napoli" bei Florencijos "Fiorentina" ekipos. Praėjusiame ture 4-0 sutriuškinęs "Milan", šįkart Pietų Italijos klubas privertė pasiduoti lygos lyderį ir pakilo į ketvirtąją vietą.

Visas mačas vyko apylygiai - komandų statistika yra panaši. Pirmąjį įvartį pačioje antrojo kėlinio pradžioje po Mareko Hamšiko perdavimo pelnius Lorenzo Insigne, "Viola" suaktyvėjo. To dėka rezultatą 73-ąją minutę išlygino Nikola Kaliničius, bet neilgai trukus tiksliai smūgiavo "Napoli" snaiperis Gonzalo Higuainas. Kaip paaiškėjo vėliau, argentinietis savo klubui atnešė pergalę.

Vakarinė akistata tarp šį sezoną gerai pradėjusio Milano "Inter" bei čempiono titulą ginančio Turino "Juventus" Italijos futbolo sirgaliams turėjo būti tikras desertas. Vis dėlto, kad ir kaip ekipos stengėsi, "San Siro" stadione susirinkę aistruoliai išvydo vos penkis į vartų plotą, o mačas baigėsi be įvarčių.

"Nerazzurri" po lygiųjų sumažino atsilikimą nuo "Fiorentina" iki vieno taško, tačiau prie Roberto Mancini auklėtinių priartėjo vakar pergalę iškovojęs "Roma" klubas. "Juvė", tuo tarpu, išlieka tik keturioliktojoje pozicijoje.

"Bologna" 0 - 1 "Palermo"
[0-1] 23' Franco Vazquez

"Atalanta" 3 - 0 "Carpi"
[1-0] 7' Mauricio Pinilla
[2-0] 43' Alejandro Daro Gomez
[3-0] 63' Luca Cigarini (iš 11 metrų baudinio)

[2-1] 17' Serge Gakpe
55' Blerim Džemaili ("Genoa") pašalintas iš aikštės
[2-2] 77' Sergio Pellissier
[3-2] 90' Panagiotis Tachtsidis

"Hellas" 1 - 1 "Udinese"
[1-0] 41' Giampaolo Pazzini
[1-1] 84' Cyril Thereau

"Sassuolo" 2 - 1 "Lazio"
[1-0] 7' Domenico Berardi (iš 11 metrų baudinio)
[2-0] 60' Simone Missiroli
[2-1] 67' Felipe Anderson
90' Danilo Cataldi ("Lazio") pašalintas iš aikštės

"Napoli" 2 - 1 "Fiorentina"
[1-0] 46' Lorenzo Insigne
[1-1] 73' Nikola Kalinič
[2-1] 75' Gonzalo Higuain

"Inter" 0 - 0 "Juventus"

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8039400" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>