Serie A: "Roma" į priekį vėl vedė F. Totti, o "Juventus" iškovojo dar vieną pergalę (VIDEO)

Šį vakarą sužaisti dar aštuoni Italijos čempionato mačai.

Tikra drama vyko Romoje, kur vietos ekipa grūmėsi su "Torino" vienuolike. Čia svečiai po pirmojo kėlinio pirmavo 1-0, bet įvarčiai pasipylė sužaidus daugiau nei valandą.

Iš pradžių rezultatą po Diego Perrotti perdavimo išlygino gynėjas Kostas Manolas, bet 81-ąją minutę persvarą Turino komandai sugrąžino Josefas Martinezas.

Tuomet darbo ėmėsi po keitimo į aikštę žengęs Francesco Totti. Veteranas pasižymėjo iškart po pasirodymo, o baigiantis dvikovai realizavo 11 metrų baudinį ir išplėšė savo ekipai pergalę. Šios dėka "giallorossi" padidino atotrūkį nuo Milano "Inter", kuris šiandien nusileido "Genoa".

Čempiono titulą ginantis Turino "Juventus" - dar žingsneliu arčiau Scudetto. Pirmajame kėlinyje prieš Romos "Lazio" "bianconeri" į priekį išvedus Mario Mandžukičiui, pergalę įtvirtino Paulo Dybala. Argentinietis jau po pertraukos dublį pelnė varžovams rungtyniaujant dešimtyje.

Šansą priartėti prie penktosios vietos "Milan" klubui suteikė Florencijos "Fiorentina", svečiuose 2-1 pralaimėjęs "Udinese" futbolininkams.

“Sassuolo” 0 – 0 “Sampdoria”
27’ Andrea Ranocchia (“Sampdoria”) pašalintas iš aikštės
89’ Domenico Berardi (“Sassuolo”) nerealizavo 11 metrų baudinio

“Chievo” 5 – 1 “Frosinone”
[0-1] 5’ Daniel Ciofani
17’ Arlind Ajeti (“Frosinone”) pašalintas iš aikštės
[1-1] 36’ Antonio Floro Flores
[2-1] 47’ Sergio Pellissier (iš 11 metrų baudinio)
[3-1] 58’ Nicola Rigoni
[4-1] 60’ Gennaro Sardo
[5-1] 80’ Sergio Pellissier
53’ Raman Chibsah (“Frosinone”) pašalintas iš aikštės

“Empoli” 1 – 0 “Hellas”
[1-0] 51’ Massimo Maccarone
90’ Federico Viviani (“Hellas”) pašalintas iš aikštės

“Genoa” 1 – 0 “Inter”
[1-0] 77’ Sebastian De Maio

“Juventus” 3 – 0 “Lazio”
[1-0] 39’ Mario Mandžukič
49’ Patric (“Lazio”) pašalintas iš aikštės
[2-0] 52’ Paulo Dybala (iš 11 metrų baudinio)
[3-0] 64’ Paulo Dybala

“Palermo” 2 – 2 “Atalanta”
[1-0] 2’ Franco Vazquez (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 11’ Marco Borriello (iš 11 metrų baudinio)
[1-2] 55’ Gabriel Paletta
[2-2] 76’ Aljaz Struna
90’ Roberto Vitiello (“Palermo”) pašalintas iš aikštės

“Roma” 3 – 2 “Torino”
[0-1] 35’ Andrea Belotti (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 65’ Kostas Manolas
[1-2] 81’ Josef Martinez
[2-2] 86’ Francesco Totti
[3-2] 89’ Francesco Totti (iš 11 metrų baudinio)

“Udinese” 2 – 1 “Fiorentina”
[1-0] 2’ Duvan Zapata