"Serie A": "Sassuolo" ir "Atalanta" pasismagino su lygos autsaideriais

Ketvirtadienį "Serie A" pirmenybėse sužaistos dvejos 30-ojo turo rungtynės.

Nesunkią pergalę namuose iškovojo "Sassuolo" ekipa, kuri net 4:0 sutriuškino paskutinėje vietoje esančius "Chievo" futbolininkus.

4-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė M. Demiralas, kuris pačioje pirmo kėlinio pabaigoje ir padvigubino "Sassuolo" pranašumą.

47-ąją minutę įvartį pridėjo M. Locatelli, o 57-ąją pergalę įtvirtino D. Berardi.

"Chievo" 89-ąją minutę turėjo puikų šansą pelnyti paguodos įvartį, tačiau nuo 11 metrų žymos pasižymėti nesugebėjo E. Giaccherini.

"Sassuolo" po šios pergalės įsitaisė 11-oje turnyrinės lentelės vietoje.

Kitose rungtynėse taip pat nesunkią pergalę iškovojo "Atalanta", kuri namuose rezultatu 4:1 susitvarkė su "Bologna".

"Atalanta" visus savo įvarčius pelnė per pirmas penkioliką rungtynių minučių: 3-ąją ir 5-ąją minutėmis pasižymėjo J. Ilicičius, 9-ąją - H. Hateboeris, 15-ąją - D. Zapata.

54-ąją minutę paguodos įvartį įmušė "Bologna" ekipos saugas R. Orsolini.

Penktoje vietoje esanti "Atalanta" po šios pergalės tik tašku atsilieka nuo ketvirtoje pozicijoje įsitaisiusios "AC Milan" ekipos, "Bologna" lieka 18-oje.