Serie A: "Torino" iškovojo triuškinančią pergalę, "Fiorentina" prarado taškus (VIDEO)

Šiandien sužaistos dvejos Italijos čempionato rungtynės.

Pirmosiose "Torino" vienuolikė svečiuose sutriuškino "Udinese" futbolininkus. Nugalėtojus jau dvyliktąją minutę į priekį išvedė Pontusas Janssonas, o pirmojo kėlinio pabaigoje persvarą padvigubino Afriyie Acquah.

Po pertraukos šeimininkams buvo sužibusi viltis atsitiesti, nes pasižymėjo Felipe, bet praėjus vos kelioms minutėms savuoju įvarčiais atsakė Josefas Martinezas bei Andrea Belotti.

Galiausiai penktąjį svečių įvartį įmušė Martinezas ir išsivežę tris taškus jie bent laikinai pakilo į dešimtąją vietą.

Vėlai vakare vykusiame mače tarp Veronos "Chievo" ir Florencijos "Fiorentina" užfiksuotos lygiosios.

Abi ekipos nepasižymėjo nepaisant to, jog turėjo progų, taigi, akistata baigėsi rezultatu 0-0.

"Udinese" 1 - 5 "Torino"
[0-1] 12' Pontus Jansson
[0-2] 45' Afriyie Acquah
[1-2] 48' Felipe
[1-3] 50' Josef Martinez
[1-4] 56' Andrea Belotti
[1-5] 83' Josef Martinez

"Chievo" 0 - 0 "Fiorentina"