„Serie A“: Z. Ibrahimovičiaus įvarčiai lėmė „AC Milan“ ekipos pergalę © JumpStory nuotr.

Italijoje sužaistos dar dvejos „Serie A“ rungtynės.

„AC Milan“ tik po atkaklios kovos 2:1 nugalėjo „Sassuolo“ ekipą.

Rungtynės vyko permainingai. 19-tą minutę pirmąjį svečių įvartį pelnė Z. Ibrahimovičius.

42-ąją minutę šeimininkai rezultatą išlygino. Įvarčio autoriumi tapo 11 metų baudinį realizavęs F. Caputo.

Antrąją jaunystę išgyvenantis Z. Ibrahimovičius pirmojo kėlinio pabaigoje pelnė antrąjį komandos įvartį.

Antrąjį kėlinį „Sassulo“ futbolininkai pradėjo dešimtyje. Septintąją pirmojo kėlinio pridėtą minutę raudoną kortelę gavo M. Bourabia.

Po šios pergalės „AC Milan“ ekipa pakilo į penktąją turnyrinės lentelės vietą.

Sekančiose rungtynėse „AC Milan“ susitiks su antroje pozicijoje esančiais „Atalanta“ futbolininkais.

Tuo tarpu „Sassulo“ ekipa liepos 25-ąją į kovą stos prieš „Napoli“ futbolininkus.

Kitose „Serie A“ rungtynėse „Atalanta“ tik po sunkios kovos 1:0 nugalėjo „Bologna“ futbolininkus.

Vienintelį rungtynių įvartį 63-ąją minutę pelnė L. Murielis

Kuriozinė situacija įvyko 36-ąją minutę, kai teisėjas parodė raudoną kortelę „Atalanta“ vyriausiajam treneriui. Vis tik be trenerio likusiai „Atalanta“ tai nesutrukdė iškovoti dar vieną pergalę stipriausioje Italijos lygoje.

Po šios pergalės „Atalanta“ pakilo į antrąją poziciją., o sekančiose rungtynėse susitiks su „AC Milan“ ekipa.