Šešiolikmetis "Athletic" puolėjas - jauniausias įvarčio Ispanijos čempionate autorius (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šešiolikmetis "%c00039" puolėjas Ikeras Muniainas tapo visų laikų jauniausiu įvarčio Ispanijos aukščiausioje lygoje autoriumi.

17-ąjį gimtadienį gruodį švęsiantis futbolininkas smūgiu iš arti nuginklavo "Valladolid" vartininką Jacobo Sanzą. Aikštėje Muniainas pasirodė antrajame kėlinyje, o pasižymėjo 77 minutę ir padėjo išplėšti lygiąsias 2-2.

Jaunasis talentas ekipos pagrindinėje sudėtyje debiutavo praėjusią vasarą, pirmajame Europos lygos kvalifikaciniame mače su "BSC Young Boys".

Po savaitės jis jau įmušė įvartį atsakomojoje dvikovoje, o vėliau tame pačiame turnyre nuginklavo ir Vienos "Austria" vartininką.