Šešių įvarčių fiestoje - "Aston Villa" ir QPR klubų lygiosios (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje sužaistos vienerios 33-ojo turo rungtynės.

"Aston Villa" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Londono "Queens Park Rangers" klubu. Permainingose rungtynėse QPR rungtynių pabaigoje išleido pergalę iš savo rankų ir susitikimas baigėsi 3-3.

7-ąją minutę QPR įgijo pranašumą tačiau po dviejų Christiano Benteko įvarčio jau 33-ąją minutę "Aston Villa" pirmavo. Vis dėlto, antrojo kėlinio pradžioje Clintas Hillas atstatė rungtynių pusiausvyrą.

Po išlyginamojo įvarčio Londono ekipa nesustojo ir 78-ąją minutę Charlie Austinas išvedė svečius į priekį. Atrodė, kad tai lemiamas įvartis, tačiau po penkių minučių C.Benteke jau trečią kartą šiame susitikime nuginklavo Robertą Greeną ir išplėšė rezultatyvias lygiąsias.

"Aston Villa" bent laikinai kyla į 16-ąją vietą, o QPR - į 18-ąją poziciją.

"Aston Villa" 3 - 3 QPR

7' [0 - 1] M.Phillips

10' [1 - 1] C.Benteke

33' [2 - 1] C.Benteke

55' [2 - 2] C.Hill

78' [2 - 3] C.Austin

83' [3 - 3] C.Benteke

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7629593" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>