Šešių įvarčių fiestoje – dramatiškos "Parma" lygiosios prieš "Juvę"

"Serie A" 22-ajame ture lygos lyderiai "Juventus" futbolininkai namuose lygiosiomis 3:3 sužaidė su "Parma" ekipa.

"Senoji senjora" į priekį išsiveržė dar pirmajame kėlinyje, kai 36-ąją minutę įvartį pelnė C. Ronaldo.

Antrajame kėlinyje komandos greitai keitėsi įvarčiais. 62-ąją minutę į vartus kamuolį pasiuntė "Juventus" gynėjas D. Rugani, vos po poros minučių rezultatą sušvelnino A. Barilla, bet jau 66-ąją minutę dar vieną įvartį pridėjo C. Ronaldo.

Vis tik svečiai nepalūžo ir 74-ąją minutę rezultatą sušvelnino Gervinho, kuris jau per teisėjo pridėtą laiką pelnė ir išlyginamąjį įvartį.

Kitose rungtynėse "Napoli" be didesnio vargo susitvarkė su "Sampdoria", o "Empoli" ir "Chievo" pasidalino po tašką.

"Juventus" 3:3 "Parma"
"Napoli" 3:0 "Sampdoria"
"Empoli" 2:2 "Chievo"