Šeštadienį - triuškinanti "Barcelona" pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijoje buvo žaidžiamos tik dvejos 12-ojo turo rungtynės. Vienos iš jų pasibaigė netikėtomis lygiosiomis - ambicingieji Madrido "Atletico" sužaidė lygiosiomis su autsaideriais "Real Sociedad", o antrą dvikovą netikėtai lengvai laimėjo "Barcelona", net 4-0 sutriuškinusi "Villarreal".

Antrose Katalonijos superklubo Ispanijos čempionato rungtynėse iš eilės žibėjo islandas Eiduras Gudjohnsenas. Pirmojo kėlinio viduryje jis išprovokavo Pascalio Cygano pražangą baudos aikštelėje, o teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį sėkmingai realizavo rezultatyviausias "La Ligos" žaidėjas brazilas Ronaldinho.

Antrajame kėlinyje sužaidus dešimt minučių pasižymėjo ir pats islandas, galva nukreipęs komandos draugo skersuotą kamuolį į vartus. Antrojo kėlinio viduryje įspūdingą trečią įvartį įmušė Ispanijos rinktinės saugas Andresas Iniesta.

Vis tik įspūdingiausias buvo ketvirtasis įvartis, kurį vėl visus savo žaidimu žavintis Ronaldinho įmušė smūgiuodamas per save.

Tačiau dar netikėtesniu galima laikyti rezultatą Madride, kur vienas turtingiausių ir didžiausias ambicijas prieš sezoną turėjusių Ispanijos klubų "Atletico" iškovojo tik tašką dvikovoje su autsaideriais San Sebastiano "Real Sociedad".

Svečiai pirmavo po to, kai pirmojo kėlinio viduryje puolėjas Gari Uranga prasiveržė tarp dviejų gynėjų ir galva nukreipė kamuolį į Leo Franco ginamus vartus.

Bet pirmąją pergalę šiame sezone iš savęs atėmė patys baskai - likus žaisti mažiau nei penkiolika minučių po Luciano Galletti perdavimo iš krašto kamuolį krūtine į savus vartus pasiuntė gynėjas Ionas Ansotegis.

Statistika

Madrido "Atletico" 1 - 1 San Sebastiano "Real Sociedad"
24` [0 - 1] Gari Uranga
77` [1 - 1] Ansotegi (į savus vartus)

"Barcelona" 4 - 0 "Villarreal"
35` [1 - 0] Ronaldinho (11 m.)
55` [2 - 0] Eidur Gudjohnsen
70` [3 - 0] Andres Iniesta
88` [4 - 0] Ronaldinho