Šeštadienis Anglijos "Premier" lygoje © Eurofootball.lt
Vakar vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo žaidžiami šeši dešimtojo turo susitikimai. Po jų, kaip jau tapo įprasta, lyderis nepasikeitė - toliau užtikrintai pirmauja Londono "Chelsea".

Titulą ginantis Anglijos sostinės klubas turo rungtynes žais šiandien ir galės įgyti dar didesnį pranašumą prieš vieną favoričių "Man Utd" komandą. Sero Alekso Fergusono auklėtiniai vėl suklupo - namie nesugebėjo palaužti "Tottenham" pasipriešinimo ir tenkinosi tik lygiosiomis 1-1.

Šeimininkai rungtynių pradžioje turėjo iniciatyvą ir greitai įsiveržė į priekį - pasižymėjo gynėjas iš prancūzijos Mickaelis Silvestre`as. Tačiau vėliau Mančesterio futbolininkai atidavė iniciatyvą Londono komandai ir ši galop pasiekė savo - 72 minutę įvartį pelnė Jermaine`as Jenas. Nepaisant visų abiejų komandų pastangų rezultatas iki rungtynių pabaigos nepasikeitė.

Po šių lygiųjų "Man Utd" su 18 taškų nukrito į penktąją turnyrinės lentelės vietą. Tuo tarpu sėkmingai sezoną pradėjęs "Tottenham" turi tašku daugiau ir žengia trečioje pozicijoje.

Į antrąją vietą sugrįžo naujojo sezono atradimas "Charlton" klubas. Tik tris įvarčius šį sezoną praleidęs klubas išvykoje 2-1 palaužė "Portsmouth" ir iškovojo devynioliktąjį tašką šį sezoną. Tiesa, nuo lyderio "Chelsea" Čarltono komanda atslieka jau aštuoniais taškais.

Kitame mače kiek netikėtą pralaimėjimą patyrė ne ypač sėkmingai sezoną pradėjęs "Liverpool" klubas. Stipriausia praėjusio sezono Europos ekipa išvykoje 2-0 nusileido "Fulham" ir vos su dešimčia taškų žengia tik dvyliktoje vietoje.

Į septintąją vietą po pergalės minimaliu rezultatu prieš "Man City" pakilo Londono "Arsenal". Vienintelį mačo įvartį antrajame kėlinyje pelnė prancūzas Robertas Piresas, pasižymėjęs nuo 11 metrų žymos. Įdomu tai, kad saugas kiek vėliau turėjo dar vieną progą pelnyti įvartį, tačiau skirtingai nei pirmą kartą nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Visi šeštadienio rezultatai:

"%c00056" 2 - 0 "%c00048"
49` [1 - 0] Paul Dickov (iš 11 metrų baudinio)
81` [2 - 0] Craig Bellamy

"%c00040" 1 - 1 "%c00052"
7` [1 - 0] Mickael Silvestre
72` [1 - 1] Jermaine Jenas

"%c00044" 2 - 0 "%c00045"
30` [1 - 0] Collins John
90` [2 - 0] Luis Boa Morte

"%c00049" 0 - 2 "%c00261"
32` [0 - 1] Aaron Hughes (į savo vartus)
82` [0 - 2] Alan Mahon

"%c00041" 1 - 0 "%c00054"
61` [1 - 0] Robert Pires

71` Robert Pires ("Arsenal") nerealizavo 11 m. baudinio

"%c00057" 1 - 2 "%c00043"
15` [1 - 0] Dario Silva
61` [1 - 1] Darren Ambrose
77` [1 - 2] Dennis Rommedahl