Sevilijos miesto derbyje - "Sevilla" pergalė, "Valencia" po skambios pergalės krito išvykoje (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse tęsėsi 24-asis turas, kuriame buvo sužaistos dar ketverios rungtynės.

Įdomiausia šeštadienio dvikova įvyko Sevilijoje, kur susigrūmė dvi to pačio miesto ekipos - "Real Betis" prieš "Sevilla". Po permainingos kovos pergale rezultatu 2-1 džiaugėsi dėl čempionų titulo šį sezoną kovojanti Jorge Sampaoli kariauna.

36-ąją minutę aikštės šeimininkai įgijo pranašumą, kai Riza Durmisi nuginklavo Sergio Rico. Vyriausiajam "Sevilla" treneriui vaizdas pirmajame kėlinyje nepatiko, todėl nuo pat antrojo kėlinio pradžios strategas atliko du keitimus - į aikštę įleido Iborra ir Wissamą Ben Yedderį.

56-ąją minutę rezultatas tapo lygus - pasižymėjo Gabrielis Mercado, o pergalingas įvartis krito 76-ąją susitikimo minutę, kai po standartinės situacijos pasižymėjo aikštėje antrajame kėlinyje pasirodęs Vicente Iborra.

"Sevilla" po pergalės bent laikinam pakilo į antrąją poziciją ir susilygino taškais su Madrido "Real". Vis dėlto pastarieji yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.

Kitose rungtynėse trečiadienį Madrido "Real" klubą patiesusi "Valencia" šiandien nesugebėjo įveikti "Deportivo Alaves". "Šikšnosparniai" 70-ąją minutę buvo įsiveržė į priekį, tačiau Karaliaus taurės finalininkai sugebėjo atsitiesti ir pasiekti du įvarčius.

Dar kitose rungtynėse savo varžovus sutriuškino "Leganes" ir "Eibar".

"Real Betis" 1 - 2 "Sevilla"
36' [1 - 0] R. Durmisi
56' [1 - 1] G. Mercado
76' [1 - 2] V. Iborra

"Alaves" 2 - 1 "Valencia"
70' [0 - 1] C. Soler
78' [1 - 1] Ibai
86' [2 - 1] A. Katai
88' F. Orellana ("Valencia") pašalintas iš aikštės

"Leganes" 4 - 0 "Deportivo"
19' [1 - 0] A.Szymanowski
30' [2 - 0] M. Mantovani
81' [3 - 0] U. Lopez
90' [4 - 0] A. Bueno
62' R. Albentosa ("Deportivo") pašalintas iš aikštės

"Eibar" 3 - 0 "Malaga"
43' [1 - 0] Adrian
50' [2 - 0] Adrian (11 m. baudinys)
52' [3 - 0] S. Enrich

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10172838" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>