„Sevilla“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Cadiz“ ekipą © JumpStory nuotr.

„Sevilla“ išvykoje rezultatu 1:0 palaužė „Cadiz“ vienuolikę ir palaiko kovą dėl „La Liga“ titulo.

Šeimininkai pademonstravo tvirtą gynybą ir pirmame kėlinyje „Sevilla“ ekipai sunkiai sekėsi regzti atakas.

„Pralaužti ledus“ svečiams pavyko 58 minutę. Po Ivano Rakiticiaus perdavimo Lucas Ocampos gavo kamuolį baudos aikštelėje ir stipriu smūgiu į kairįjį apatinį vartų kampą išvedė savo komandą į priekį.

Rungtynių pabaigoje „Piratai“ turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau Florino Andone smūgis galva skriejo šalia vartų.

Ši pergalė leidžia Juleno Lopetegui auklėtiniams sumažinti atsilikimą nuo pirmoje vietoje esančio Madrido „Real“ iki 5 taškų. Tiesa, „Sevilla“ už savo pagrindinius konkurentus yra sužaidusi vienomis rungtynėmis mažiau.