„Sevilla“ košmariška startas tęsiasi: išvykoje neprilygo „Almeria“ futbolininkams © AFP nuotr.

Didžiąją praeito sezono dalį dėl „La Liga“ titulo kovojęs „Sevilla“ klubas naująjį sezoną pradeda itin prastai.

Trečiajame ture Juleno Lopategui auklėtiniai svečiuose 1:2 nusileido „Almeria“ futbolininkams.

Svečius iš Sevilijos į priekį išvedė 30-ąją minutę pelnytas gražus įvartis su galva, kurį pelnė Oliveris Torresas. Visgi persvarą išnyko jau prieš kėlinio pabaigą.

42-ąją minutę rezultatą išlygino šeimininkai po Largie Ramazani tikslaus smūgio.

55-ąją minutę lemtingas buvo Umaro Sadiqo įvartis. Šis puolėjas šią vasarą yra atkreipęs ne vieno garsaus klubo dėmesį.

Po trijų turų „Sevilla“ futbolininkai turi vos 1 tašką, kurį sukrapštė praeitą savaitgalį išplėšdami lygiąsias namų rungtynėse prieš „Real Valladolid“.