„Sevilla“ namuose nepasigailėjo „Granada“ klubo © ZUMAPRESS.com nuotr.

Ispanijos „La Liga“ čempionate „Sevilla“ klubas namuose, rezultatu 3:0, sutriuškino „Granada“.

Andalūzus 11-ąją minutę į priekį išvedė Marcosas Acuna.

51-ąją minutę rezultatą padvigubino Youssefas En-Nesyri. 80-ąją minutę pergalę įtvirtino Dodi Lukebakio.

Po šios pergalės „Sevilla“ kyla į 12-ąją vietą.

Kitose rungtynėse „Almeria“ svečiuose, rezultatu 1:0, įveikė Madrido „Rayo Vallecano“ ekipą ir iškovojo antrąją pergalę šiame sezone.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...