„Sevilla“ toliau kvėpuoja „Real“ ekipai turnyrinėje lentelėje į nugarą © JumpStory nuotr.

„Sevilla“ iškovojo dar vieną pergalę Ispanijos pirmenybėse ir dar vieną pergalę minimaliu skirtumu – 1:0 šįkart įveikė „Getafe“ ekipą namuose.

Pergalingą įvartį Juleno Lopetegui auklėtiniai pelnė 22-ąją minutę, kai tiksliai smūgiavo Rafa Miras.

Šiame mače apskritai itin pavojingų progų nebuvo ir be įvarčio išsiskyrė tik Alejandro Gomezo bandymas smūgiuoti antrajame kėlinyje. Tuomet argentinietis labai stipriai smūgiavo ir jau buvo nuginklavęs vartininką, tačiau kamuolys skriejo šalia virpsto.

Po šios pergalės „Sevilla“ turnyrinės lentelės viršūnėje sumažino atsilikimą iki „Real“ ekipos iki 5 taškų. Sevilijos ekipa toliau lieka aktyvioje kovoje dėl Ispanijos čempionų titulo.

Kitose rungtynėse „Rayo Vallecano“ sužaidė 1:1 su „Real Betis“ ekipa.