"Sevilla" už rekordinę klubui sumą įsigijo gynėją iš "Bordeaux"

"Sevilla" oficialiai informavo, kad iš "Bordeaux" ekipos įsigijo perspektyvų vidurio gynėją.

Oficialiame pranešime skelbiama, kad su 20-mečiu Julesu Kounde pasirašyta penkerių metų sutartis. Paryžiuje gimęs futbolininkas buvo sudominęs ne vieną garsų Europos klubą.

Teigiama, kad "Sevilla" už jį paklojo 25 mln. eurų. Tai – brangiausias andalūzų pirkinys istorijoje. 

Savo fizinėmis ir techninėmis savybėmis išsiskiriantis J. Kounde pagrindinėje "Bordeaux" komandoje debiutavo 2018-ųjų sausį.

Praėjusį sezoną jis sužaidė 51 rungtynes ir pelnė du įvarčius.

"Sevilla" komanda ieškoti vidurio gynėjo buvo priversta dėl fakto, kad klubą šią vasarą greičiausiai paliks Sergi Gomezas bei Simonas Kjaeras.<blockquote class="twitter-tweet" data-conversation="none"><p lang="en" dir="ltr"> We are delighted to confirm the signing of Jules Koundé on a five year deal from <a href="https://twitter.com/girondins?ref_src=twsrc%5Etfw">@girondins</a>  <a href="https://twitter.com/hashtag/WeareSevilla?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#WeareSevilla</a> <a href="https://t.co/xpHonIYsdh">https://t.co/xpHonIYsdh</a></p>&mdash; Sevilla FC (@SevillaFC_ENG) <a href="https://twitter.com/SevillaFC_ENG/status/1146406472512917504?ref_src=twsrc%5Etfw">July 3, 2019</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>