Sezono starte - Italijos čempionų kluptelėjimas © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sekmadienį sužaistos aštuonerios I turo rungtynės.

Nesėkmingai naująjį sezoną pradėjo čempiono titulą ginantis Milano "Inter" klubas, namie sužaidęs tik lygiosiomis 1-1 su lygos naujoke "Bari" vienuolike.

Namie žaidę Jose Mourinho auklėtiniai pirmavo po to, kai antrojo kėlinio pradžioje Diego Milito uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo ir įvartį debiutiniame mače pelnė Samuelis Eto'o.

Visgi 74 minutę buvo atstatyta pusiausvyra - iš 10 metrų pasižymėjo baltarusis Vitalijus Kutuzovas.

Negana to, dvikovai artėjant į pabaigą "Bari" galėjo išplėšti sensacingą pergalę, tačiau dar vieną Kutuzovo bandymą atrėmė vartininkas, o Edgaras Alvarezas iš patogios padėties mušė virš vartų.

Kur kas geriau sekėsi vicečempionei Turino "Juventus" komandai, kuri namie minimaliu rezultatu 1-0 palaužė Veronos "Chievo".

11 minutę vienintelį įvartį po Diego perdavimo galva įmušęs puolėjas Vincenzo Iaquinta net neturėjo rungtyniauti startinėje sudėtyje, tačiau išbėgo į aikštę paskutinę akimirką traumą patyrus veteranui Alessandro Del Piero.

Milano "Inter" 1 - 1 "Bari"
56' [1 - 0] Samuel Eto'o (iš 11 metrų baudinio)
74' [1 - 1] Vitali Kutuzov

"Catania" 1 - 2 Genujos "Sampdoria"
9' [0 - 1] Giampaolo Pazzini
38' [1 - 1] Takayuki Morimoto
90' [1 - 2] Daniele Gastaldello

78' iš aikštės pašalintas Augustyn Blazey ("Catania")

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė visas rungtynes

"Genoa" 3 - 2 "Roma"
49' [1 - 0] Domecino Criscito
54' [1 - 1] Rodrigo Taddei
65' [1 - 2] Francesco Totti
69' [2 - 2] Alberto Zapater
83' [3 - 2] Giuseppe Biava

Turino "Juventus" 1 - 0 Veronos "Chievo"
11' [1 - 0] Vincenzo Iaquinta

Romos "Lazio" 1 - 0 Bergamo "Atalanta"
22' [1 - 0]Tommaso Rocchi

"Livorno" 0 - 0 "Cagliari"

"Palermo" 2 - 1 "Napoli"
44' [1 - 0] Edison Cavani
73' [1 - 1] Marek Hamsik
75' [2 - 1] Fabrizio Miccoli (iš 11 metrų baudinio)

"Udinese" 2 - 2 "Parma"
42' [0 - 1] Alberto Paloschi
45' [1 - 1] Antonio Di Natale (iš 11 metrų baudinio)
49' [1 - 2] ALessandro Lucarelli
89' [2 - 2] Antonio Di Natale