S.Gerrardo įvartis nulėmė "Liverpool" pergalę, "Man Utd" nusileido "West Brom" ekipai (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos septynerios 35-ojo turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko "King Power" stadione, kur "Leicester City" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Newcastle United". Nigelio Pearsono auklėtiniai rezultatu 3-0 nepaliko jokių vilčių "šarkoms".

Pirmasis įvartis krito jau 1-ąją rungtynių minutę, kai po Marco Albrightono perdavimo pasižymėjo Leonardo Ulloa. Pranašumą šeimininkai padidino 17-ąją minutę, tačiau šį kartą taiklus buvo Wesas Morganas.

Galutinį tašką "Leicester" klubas padėjo antroje kėlinio pradžioje. Antrąjį savo įvartį nuo 11 metrų žymos pelnė L.Ulloa. Per likusį laiką daugiau įvarčių nebuvo pelnyta, tačiau "Newcastle" užsidirbo net dvi raudonas korteles.

Kitose rungtynėse dramatišką pergalę iškovojo "Liverpool" futbolininkai "Anfield" stadione savo žiūrovų palaikomas "raudonųjų" klubas rezultatu 2-1 palaužė QPR.

19-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Philippe'as Coutinho, tačiau 73-ąją minutę Leroy'us Feras išlygino rezultatą. 79-ąją minutę Stevenas Gerrardas Gerradas galėjo padėti galutinį tašką šiame susitikime, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio.

Po trijų minučių QPR jau liko žaisti dešimtyje, o 87-ąją minutę savo klaidą ištaisė ir pergalę "Liverpool" ekipai padovanojo S.Gerrardas.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Manchester United" rezultatu 0-1 nusileido "West Brom" ekipai ir nukrito į ketvirtąją vietą. Pergalingą rungtynių įvartį 63-ąją minutę pelnė Jonas Olssonas. Verta paminėti, kad 74-ąją minutę Robinas van Persie nerealizavo 11 metrų baudinio.

Kitose rungtynėse pergales iškovojo "Aston Villa", "Sunderland", "Swansea" ir "West Ham".

"Leicester" 3 - 0 "Newcastle"

1' [1 - 0] L.Ulloa

17' [2 - 0] W.Morgan

48' [3 - 0] L.Ulloa (11m. baudinys)

62' M.Williamson ("Newcastle") pašalintas iš aikštės

90' D.Janmaat ("Newcastle") pašalintas iš aikštės

"Aston Villa" 3 - 2 "Everton"

10' [1 - 0] C.Benteke

45' [2 - 0] C.Benteke

59' [2 - 1] R.Lukaku (11m. baudinys)

64' [3 - 1] T.Cleverley

90' [3 - 2] P.Jagielka

"Liverpool" 2 - 1 QPR

19' [1 - 0] P.Coutinho

73' [1 - 1] L.Fer

87' [2 - 1] S.Gerrard

79' S.Gerrard ("Liverpool") nerealizavo 11m. baudinio

82' N.Onouha (QPR) pašalintas iš aikštės

"Sunderland" 2 - 1 "Southampton"

21' [1 - 0] J.Gomez (11m. baudinys)

22' [1 - 1] S.Mane

55' [2 - 1] J.Gomez (11m. baudinys)

54' J.Ward-Prowse ("Southampton") pašalintas iš aikštės

"Swansea" 2 - 0 "Stoke City"

76' [1 - 0] J.Montero

90' [2 - 0] Sung-Yung Ki

84' M.Wilson ("Stoke") pašalintas iš aikštės

"West Ham" 1 - 0 "Burnley"

24' [1 - 0] M.Noble (11m. baudinys)

23' M.Duff ("Burnley") pašalintas iš aikštės

"Manchester United" 0 - 1 "West Brom"

63' [0 - 1] J.Olsson

74' R.van Persie ("Man Utd") nerealizavo 11m. baudinio