Kovo 2 1-ąją suspenduotas Romos derbis šiandien bus žaidžiamas iš naujo. Pateikiame šių intriguojančių rungtynių apžvalgą:

"%c00019" - "%c00028"
Pradžia 19:00 Lietuvos laiku
Arbitras Roberto Rosetti.

Po ilgų kalbų, spėliojimų ir atidėliojimų didysis Amžinojo Miesto derbis vėl grįžta. Tikimasi kad šį kartą nebus incidentų ir žiūrovai galės tiesiog grožėtis futbolo švente.

Miestui derbis reiškia daug daugiau nei tris taškus, kuriuos komanda gali uždirbti nugalėjusi. Klubų fanai laukia šių rungtynių visą sezoną, o ištikimiausi gerbėjai iš Šiaurinės ir Pietinės tribūnos visada stengiasi sukurti nepakartojamą atmosferą.

Taškų svarba
Artėjant sezono pabaigai, ir vieniems ir kitiems taškai yra labai svarbūs.
"Roma" vejasi lygos lyderį "Milan" ir dar turi vilčių panaikinti devynių taškų deficitą. "Milan" yra sužaidę rungtynėmis daugiau, ir be to šios komandos dar kausis tarpusavyje.
"Lazio" kovoja dėl 4-tos vietos, kuri leidžia žaisti Čempionų lygos atrankoje, ir pergalė šiandien leistų jiems aplenkti "Parma" bei "Inter", prieš kuriuos žais lemiamas rungtynes šį sekmadienį.

Forma
Po nulinių lygiųjų lygoje su "Reggina", UEFA taurėje "Roma" nugalėjo "Villareal", tačiau iškrito dėl prastesnio pirmų rungtynių rezultato. Palaužtus šios nesekmės juos nugalėjo "Bologna". Vėliau "Roma" atsigavo ir iškovojo tris pergales iš eilės.
Puikią pergalę prieš "Juventus" pirmose Italijos taurės finalo rungtynėse sekė pralaimėjimas prieš "Bologna" lygoje. Po to "Lazio" įveikė "Perugia", sutriuškino "Siena", paskutinę minutę pralaimėjo lygos mače prieš tą patį "Juventus", ir permainingoje dvikovoje nugalėjo pasmerktus iškristi "Ancona".

Istorija
"Lazio" jau kelis metus negali nugalėti savo miesto kaimynų, taigi treneris Roberto Mancini nėra laimėjęs Romos derbio būdamas treneris, o kaip žaidėjas yra keturis kartus įmušęs įvarčius.
Tarp rezultatyviausių derbio žaidėjų tarp dabar komandose esančių yra už "Roma" žaidžiantys %p01794 ir %p01798 (9 ir 8 įvarčiai), bet jie šiandien nežais dėl beveik visą sezoną kamuojančių traumų.

Mintys prieš rungtynes
"Romos" treneris Fabio Capello tiki savo komanda: "Artėjant šioms rungtynėms mes neturime jokių baimių. Noriu, kad mano komanda žaistu su tikru užsidegimu. Mačas yra labai svarbus abiems pusėms - mes kovojame dėl "Scudetto", jie stengiasi likti pirmajame ketvertuke."
Paklaustas kurį žaidėją jiems labiausiai reikės prižiūrėti, Capello nedvejodamas atsakė, jog tai Fiore: "Lazio turi gerą komandą. Turime ypač prižiurėti %p00137, nes jis labai kūrybingas. Taip pat tikiuosi gero %p01797 žaidimo. Jeigu jis žais taip kaip prieš Modena, tai jis gali nulemti mačą."

"Aš užtikrintas, kad šios rungtynės bus puikios ir mes galėsime pamiršti suspenduotą derbį." - mano Capello.
"Tai bus svarbus mačas visiems. Roma elgsis kaip puikus miestas ir galėsime užmiršti visas problemas kurios atsitiko." - pritaria "Lazio" vartininkas Andželas Peruzzis (%p00114).

Tuo tarpu "Lazio" strategas Roberto Mancini mano, kad jo oponentas yra rungtynių favoritas:
"Roma eina į šias rungtynes geresnėje padėtyje. Bet galiu jus užtikrinti, kad per pastaruosius derbius mes už juos nebuvome blogesni, kalbant apie žaidimo kokybę. Kartais net būdavome geresni už savo kaimynus."
Treneriui šiandien trūks tokių svarbių žaidėjų kaip saugas Cesaras (%p00120) bei gynėjas Jaapas Stamas (%p00130). Taigi treneriui reikės kai ką keisti: "Turime žaisti su tokiu pačiu nusiteikimu kaip ir pirmajame derbyje. Bet aš turėsiu kai ką keisti, nes mums negalės padėti Cesaras ir Stamas. Cesaro labai trūks kairiajame krašte. Anksčiau šią poziciją užimdavo Dejanas Stankovičius, bet dabar jo nėra taigi gali būti, kad Claudio Lopezas turės labiau atsitraukti."

Numanomos startinės sudėtys:
"Lazio"
Vartininkas - Peruzzi;
Gynėjai - Oddo, Couto, Mihajlovic, Favalli;
Saugai - Fiore, Liverani, Giannichedda, Zauri;
Puolėjai - Corradi, Lopez.
"Roma"
Vartininkas - Pelizzoli;
Gynėjai - Panucci, Samuel, Chivu, Candela;
Saugai - Mancini, Emerson, Dacourt, Lima;
Puolėjai - Totti, Cassano.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos