Šiand ieną įvyks dvi rungtynės UEFA taurėje. Štai jų apžvalga:

%c00046 – %c00071

Seras Bobbis Robsonas išlieka susikoncentravęs į namuose žaidžiamas rungtynes prieš “Marseille”, visgi šiandieną “Newcastle” komandoje tikrai neišvysime Craigo Bellamy, Kierono Dyerio ir Jermaine Jenas. Robsono komanda nėra pilnos sudėties, tačiau jų nurašyti dar nereikėtų.

Jis sakė: “Nors neturime kelių tikrai reikalingų žaidėjų, visgi bandysime padaryti viską, kad nepralaimėtume. Kolkas nežinau ar nors vienas iš traumuotų žaidėjų galės žaisti, todel tikslios sudėties pasakyti dar negaliu”

“Marseille” komandoje padėtis yra geresnė, nėra tiek daug traumuotų pagrindinės sudėties žaidėjų, beto jiems nėra spaudimo žaidžiant išvykoje.

%c00086 – %c00004

Tuo metu kai visa Ispanija ruošiasi savaitgalio derbiui tarp “Real Madrid” ir “Barcelona”, “Villarreal” ir “Valencia” komandos rengiasi savo mūšiui.

“Villarreal” tai yra tik penktas sezonas sužaistas Ispanijos lygoje ir pirmasis bandymas Europoje, visgi, vyr. treneris sako, kad veteranai gerai pasidarbavo, nugalėdami UEFA taurės rungtynėse tokius klubus kaip: "Roma", "Galatasaray", Maskvos "Torpedo" ir "Celtic".

Jis sakė: “Mes kuriame istoriją, mes žinome ką tai reiškia klubui, tačiau tuo neapkrauname savęs”.

Paquito bus priverstas daryti bent vieną keitimą. Javi Venta pakeis pašalintą Rodolfo Arruabarrena.

“Valencia” visgi nesiruošia nusileisti. Jie yra laimėję jau tris rungtynes iš eilės ir bandys šią seriją pratęsti.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos