„Šiauliai“ iškovojo pergalę prieš „Kauno Žalgirį“ © siauliufa.lt nuotr.

„TOPsport A lygos“ 4-asis turas pirmuoju pergalingu akcentu buvo pažymėtas ir FA „Šiauliai“ komandai. Saulės miesto atstovai likvidavo įvarčio deficitą – namuose 2:1 (0:1) nugalėjo „Kauno Žalgirį“.

Šiauliečiai per pirmas 45 minutes itin pavojingų epizodų nesukūrė. Savo ruožtu tarp žalgiriečių grėsmingu bandymu pasižymėjo Filipas Dangubičius, o 23-iąją minutę buvo pelnytas įvartis.

Po Grato Sirgėdo pakelto kampinio taikliu smūgiu pasižymėjo Armandas Kučys. Tiesa, antrame mače iš eilės įvartį pelnęs puolėjas pirmojo kėlinio pabaigoje buvo pašalintas.

Antrame kėlinyje kiekybinį pranašumą turėję šiauliečiai dominavo, bet savo tikslą pasiekė tik pačioje akistatos pabaigoje. 86-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Nauris Petkevičius asistavo Augustinui Klimavičiui, dar po 3 minučių pergalę išplėšė savo paties nerealizuotą baudinį pakartojęs Davis Ikauniekas.

• DonatasV

Galų gale ir pergalė. Sunkokai Šiauliai įsivažiuoja šiame sezone, tos trys lygiosios sezono pradžioje... Nors kaip čia pasakius, visiems šiame sezone sunku, lyderiai krenta prieš autsaiderius iki šiol buvusius ir pan. Neveltui Džiugas, kuris pernai vos neiškrito yra pirmas, o čempionas Panevėžys paskutinis.

• 15
  • Jjjjj

Labai keista sezono pradzia, panevezyss kad ir apsurdiskai atrodo bet nieks dar lb toli nepabego, dziugas lyderiai :)

• 10
  • Na...

Nesmagu pačioj pabaigoj rungtynių,pralaimėti.Cia vis tik įtakos turėjo,kad Kaunas žaidė visą antrą kel mazumoj