„Šiauliai“ LFF taurės turnyro aštuntfinalyje po baudinių serijos įveikė „Sūduvą“ © lff.lt

FPRO LFF taurės turnyro aštuntfinalyje Marijampolės „Sūduva“ išvykoje pralaimėjo „Šiauliams“ baudinių serijoje 1:1 (6:7) ir baigė pasirodymą šiame turnyre.

Šiauliečiai išsiveržė į priekį 8 min., kai dėkingai atšokęs kamuolys buvo perduotas Daviui Ikauniekui, o latvis iš keleto metrų pasiuntė jį į vartus.

„Sūduva“ atsitiesė labai greitai. Jau 11 min. Žygimantas Baltrūnas baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur žaidimo intrumentas atiteko Aleksandrui Živanovičiui. Marijampoliečių kapitonas pasinaudojo savo proga ir išlygino rezultatą – 1:1.

Kėlinio viduryje svečiai turėjo puikią galimybę išsiveržti į priekį, bet po kiek per stipraus Augusto Dubicko perdavimo Artemas Fedorovas nepasiekė kamuolio, kurį būtų reikėję tik nukreipti į tuščius vartus.

49 min. po rikošeto kamuolys labai pavojingai skriejo į „Sūduvos“ vartų plotą, bet Giedrius Zenkevičius akrobatiniame šuolyje išgelbėjo savo komandą.

Prieš 70-ąją min. vėl pavojingai atakavo šiauliečiai, tačiau Jevgeno Jefremovo tolimas smūgis buvo netikslus, o D.Ikaunieko bandymą atrėmė G. Zenkevičius.

81 min. po J.Jefremovo smūgio vėl teko padirbėti „Sūduvos“ vartininkui, bet rezultatas nepasikeitė.

87 min. gerą progą smūgiui savo stipriąja kaire koja susikūrė Linas Zingertas, bet savo vartus šį kartą apgynė jau „Šiaulių“ vartininkas.

Pratęsimo pradžioje po Domanto Šimkaus tolimo smūgio vėl patikimai sužaidė G.Zenkevičius. Vėliau papildomo laiko metu dar porą kartų šiauliečiai pasiuntė kamuolį virš vartų, o keletą jų smūgių blokavo gynėjai.

Budinių serijoje pirmuosius 6 smūgius abi komandos atliko nepriekaištingai, o 7-ųjų abiems įmušti nepavyko. Deja, aštuntąjį smūgį „Šiauliai“ atliko sėkmingai, o Aleksandro Živanovičiaus bandymą šeimininkų vartininkas atrėmė.