„Šiauliai“ paskolino du jaunuolius „Džiugui“ © FK Šiauliai nuotr.

Futbolo akademijai „Šiauliai“ priklausantys Emilis Gasiūnas ir Mantas Pikčiūnas naująjį sezoną pradės kitos komandos gretose.

FA „Šiauliai“ auklėtiniai nuomos pagrindais keliasi rungtyniauti į Žemaitiją, kur užsivilks taip pat aukščiausiame šalies divizione šiemet rungtyniausiančio Telšių „Džiugo“ marškinėlius.

Saugo pozicijoje rungtyniaujantis Emilis per pastaruosius du sezonus geltonai juodų gretose iš viso sužaidė 56 rungtynes ir kartą pasižymėjo įvarčiu. Taip pat Šiauliuose augęs 20-etis buvo nuolat kviečiamas į Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinę bei debiutiniame sezone buvo pripažintas ir geriausiu jaunuoju balandžio mėnesio futbolininku „TOPsport A lygoje“.

Iš Tauragės į Šiaulius paauglystėje atvykęs Mantas „TOPsport A lygoje“ iš viso pasirodė devyniskart. 21-erių puolėjas įprastai daugiau žaidybinio laiko sulaukė rungtyniaudamas „TOPsport Pirmoje lygoje“, kurioje gindamas B ekipos garbę buvo vienas iš svarbiausių komandos variklio mechanizmų. Pastarasis praėjusiame sezone iš viso pelnė 13 įvarčių bei ne kartą buvo renkamas kaip geriausiu mėnesio žaidėju visoje lygoje.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB