„Šiauliai“ pranoko svečius iš Kauno © alyga.lt nuotr.

„Gytarių“ stadione susirinkę išvydo atkaklią kovą bei aikštės šeimininkų pergalę.

11-ajame „Optibet A lygos“ ture FA „Šiauliai“ palaužė „Kauno Žalgirio“ futbolininkus rezultatu 1:0 (0:0)

Aikštės šeimininkai kiek aktyviau pradėjo rungtynes – šiauliečiai stengėsi spausti varžovus visoje aikėtėje, Oleksijus Ščebetunas keletą kartų priėmė kamuolį baudos aikštelėje būdamas nugara į vartus, tačiau sėkmingai smūgiuoti ir didesnių problemų Deividui Mikelioniui sukelti nepavyko.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje aikštėje įsivyravo ramybė, o abi komandos dažniausiai rengė pozicines atakas, kurios dažniausiai baigdavosi klaidomis ar netiksliais perdavimais. Stadione susirinkusiems žiūrovams beliko daugiau veiksmo laukti antroje susitikimo dalyje.

50-ąją minutę Rosario Latouchentas atliko reidą baudos aikštelėje, tačiau smūgį blokavo aikštės šeimininkų gynėjai, o Brahimo Konate smūgis galva standartinės situacijos metu skriejo virš vartų.

Vos po trijų minučių FA „Šiauliai“ surengė pavojingą ir įvarčiu pasibaigusį išpuolį – Gabrielius Micevičius pasiuntė aštrų perdavimą iš dešiniojo krašto, o kamuolį į vartus nukreipė ukrainietis O. Ščebetunas.

Po pelnyto įvarčio FA „Šiauliai“ ir toliau ieškojo progų kontratakose, o žalgirietis Antonas Fase tolimu smūgiu patikrino Luko Paukštės budrumą. 79-oji minutė virto pavojumi prie šiauliečių vartų – po Grato Sirgėdo pavojingo smūgio standartinės situacijos metus aikštės šeimininkus gelbėjo vartininkas.

Per likusį laiką Roko Garasto auklėtiniai dar bandė šturmuoti varžovų vartus, tačiau išlyginamojo įvarčio pasiekti nesugebėjo.

Po šios pergalės FA „Šiauliai“ su 24 taškais lieka antroje turnyro lentelės vietoje, o ir toliau banguotai žaidžiantys žalgiriečiai su 18 taškų – ketvirti.